İstanbullu Gelin 2. sezondan ilk fragman..Süreyya ve Faruk Prag’da !

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerde oynadığı İstanbullu Gelin dizisinin 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni sezon 17. bölümü ise Prag’da çekildi. 

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV’nin sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” yeni sezona heyecan dozu
yüksek sürpriz gelişmelerle dolu bir başlangıç yapıyor. Merakla beklenen sezondan ilk görüntülerle  yeni tanıtım görücüye çıktı.

PRAG’IN BÜYÜLÜ ATMOSFERİNDE FARUK VE SÜREYYA  YENİ BİR  BAŞLANGIÇ YAPABİLECEK Mİ?
Süreyya’nın(Aslı Enver) büyük sırrı öğrendikten sonra hiç bir açıklama yapmasına imkan vermeden kayıplara karışması Faruk’u(Özcan Deniz) yıkmıştır. Süreyya olmadan artık nefes bile alamayan Faruk pes etmez, yakaladığı ipucunun peşinden sevdiği kadını bulmaya Prag’a gider.

Bir tarafta kalbi kırık Süreyya diğer tarafta ayrılığın acısı ile perişan olan Faruk… Aradan geçen zaman Süreyya’nın kalbini yumuşatabilmiş midir? Genç kadın her şeyi geride bırakıp Faruk’u affetmeye hazır mıdır?  Faruk ve Süreyya kaldıkları yerden nasıl bir başlangıç yapacaklardır?  “İstanbullu Gelin” merakla edilen tüm bu soruların cevapları ve sürpriz dolu gelişmelerle 22 Eylül’de Star TV’de.

diyarbakır mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İstanbullu Gelin 2. sezondan ilk fragman..Süreyya ve Faruk Prag’da !

x