baby sensory

İzmir Özel Diş Hastanesi

01 Aralık 2019 Pazar, 00:45

İzmir özel diş hastanesi olarak uzman diş hekimleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Ağız, çene ve diş cerrahisi, öncelikle bu bölgelerdeki yumuşak ve sert dokularda yaşanan hastalık ve yaralanmaların teşhis ve tedavisi sürecinde hizmet vermektedir. Bu kapsamda uzun yıllardır sunduğumuz çene cerrahisi uygulamalarında kalıcı ve başarılı çözümler sunmaya devam edilmektedir. Öte yandan İzmir çene cerrahisi konusundaki arayışlarınız için Dentomega kliniği’ne ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Çene Cerrahisi Hangi Tedavileri Yapar?

Klinikte sert ve yumuşak doku lezyonlarının tanı ve tedavisi başta olmak üzere aşağıdaki tedaviler başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir;

· Yatay ve dikey yöndeki kemik eksikliklerinin tedavisi

· Protezden önce hasta ağzının hazırlanma süreci

· İmplant cerrahisi

· Atipik yüz ağrıları

· Çene kırıklarının teşhis ve tedavisi

· Gömülü dişlerde sürtünmelerin tedavisi

· Ortodontik diş düzeltme uygulamaları

· Alt çene eklemi rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisi

İzmir ağız ve diş kliniği, hastalarının memnuniyetini ön plandan tutarken aynı zamanda başvurmak istediğiniz tedavi türüne göre randevu planlamasını yapmaktadır. Ayrıca web sitesi üzerinden de online randevu alarak İzmir çene cerrahisi uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Yine bu kapsamda klinikte en çok gerçekleştirilen uygulamanın implant olduğunu söyleyebiliriz çünkü implant tedavisi hastalara doğal bir yüz görünümü sunarken aynı zamanda kaliteli yapay diş kökleri sayesinde sorunsuz olarak ömür boyu kullanılabilir.

İzmir Özel Diş Hastanesi Uygulamaları

Dentomega, Ortodonti uygulamaları başta olmak üzere Zirkonyum diş, diş ve diş eti hastalıkları, kanal tedavisi, çocuk diş hekimliği, diş beyazlatma ve estetik diş hekimliği konusunda kalıcı sonuçlar sunar. Uzman hekimler her zaman sağlıklı bir ağız ve diş sağlığı için hizmet sunarken yurtdışından gelecek hastalar için de son derece kapsamlı bir prosedür uygulamaktadır.

İzmir’de özel diş hastanesi arayışında olan hastaların öncelikle Dentomega ile iletişime geçmesini öneriyoruz çünkü hastalarına her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışırken her defasında hasta memnuniyetini sağlamayı sürdürüyor. Ayrıca gülüşlerinde fark yaratmak isteyen hastaların ilk tercihi olan Dentomega, ağız sağlığınız için ihtiyacınız olan gülüşü tasarlamaya devam etmektedir.

İzmir özel diş hastanesi web sitesinden sizler için hazırladığı doktor takvimini kontrol edebilir ve daha pratik olarak randevu alabilirsiniz. https://www.dentomega.com/ Üstelik site üzerinden randevu oluşturmak tamamen ücretsizdir. Sadece muayene ücret bilgisi için uzman doktorlarla görüşme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Diş sağlığının her geçen gün önem kazandığı bu dönemde mutlaka uzman hekimlerden destek almanız gerekir. Ayrıca web sitesinde daha önce klinikten hizmet alan hastaların yorumları da bulunmaktadır. İnceledikten hemen sonra kliniği arayabilir ve tedavi süreci hakkında çok daha kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login