Meryem Uzerli Cingöz Recai’de dolandırıcı Göze rolünde!

Oyuncu Meryem Uzerli, merakla beklenen “Cingöz Recai” filminde “Dolandırıcı Göze” olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Onur Ünlü tarafından çekilen başrollerinde Meryem Uzerli, Kenan İmirzalıoğlu ve Haluk Bilginer’in rol aldığı “Cingöz Recai”, 13 Ekim’de vizyona girecek.

Cingöz Recai’yi İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı filmde, Uzerli de renkli bir karaktere hayat verdi. 34 yaşındaki oyuncu, dolandırıcı olarak yetiştirilen ‘Göze’yi oynadı. Çok iyi bir yalancı olan, erkekleri amacına ulaşmak için araç olarak kullanan Göze, Cingöz’e karşı ise gerçek hisler besliyor.

Usta oyuncu Haluk Bilginer ise filmde tatlı sert bir başkomiser olan Mehmet Rıza’yı canlandırıyor.

KENAN HIRSIZ, MERYEM DOLANDIRICI
Filmde ‘Pendikli Ömer’ başta olmak üzere birçok farklı karaktere hayat veren Kenan İmirzalıoğlu profesyonel bir hırsızı, Meryem Uzerli ise bir dolandırıcıyı canlandırıyor. Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği “Cingöz Recai”, 13 Ekim’de vizyona girecek.
CİNGÖZ RECAİ FİLMİ KONUSU NE?
Cingöz Recai, zarif ve cömert bir serserinin maceralarını konu ediniyor. Türk sinemasında daha önce Turan Seyfioğlu ve Ayhan Işık tarafından canlandırılan efsane hırsız Cingöz Recai, Kenan İmirzalıoğlu’yla yeniden sinema perdesine dönüyor.

 

çorum mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Meryem Uzerli Cingöz Recai’de dolandırıcı Göze rolünde!

x