Mesut Yar hangi kanalda program yapacak?

01 Nisan 2016 Cuma, 17:38

Cnn Türk’te Burada Laf Çok programı yayından kaldırılan ünlü televizyoncu Mesut Yar , yeni kanalını açıkladı.

Mesut Yar “Son programımızda yayın hayatımıza Kanal D’de devam edeceğiz diye söylemiştim ama Star TV’ye de boş değilim” dedi.

MESUT YAR YENİ KANALINI AÇIKLADI
Mesut Yar Cnn Türk’te biten “Burada Laf Çok” programının ardından hangi kanalda devam edeceğini Elifnağme’de açıkladı. Yar “Son programımızda yayın hayatımıza Kanal D’de devam edeceğiz diye söylemiştim ama Star TV’ye de boş değilim” dedi.

Gerçekleştirdiği televizyon programları, hazırladığı belgeseller ve “Televizyon Hastası” isimli köşe yazıları ile tanıdığımız Mesut Yar, konuk olarak katıldığı 360’da yayınlanan Elifnağme programında samimi açıklamalarda bulundu. “Burada Laf Çok” programının yayın hayatına Cnn Türk’de veda etmesinden sonra nerede devam edeceği ile ilgili soruya espirili yanıt veren Yar “Bir haber kanalında ne kadar yapılabiliyorsa o kadar iyi yaptık programı. 6 sezondur devam eden program bitti ama son programımızda Kanal D’de devam edeceğimizi açıkladım. Star TV’nin de bu konuda yaklaşımı var. Star TV’ye de boş değilim” dedi.

OYUNCULUĞU BECEREMEYEN OYUNCU OLMASIN
Televizyon yayınlarını “Televizyon Hastası” adlı gazete köşesinde yorumlayan Mesut Yar, ekran için yapılan işlerle ilgili de şöyle konuştu: “Ben de bazı sinema filmlerinde ve dizilerinde rol alıyorum. 12 saniyede beyaz perde beni sevdi. Oyunculuğu beceremeyen oyuncu olmasın. Önümüzdeki yıl bir çok oyuncu Meryem Uzerli’nin durumuna düşecek. En sevdiğim dizi ‘Hayat Şarkısı’. Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu’nun ‘Hayatımın Aşkı’ dizisi çok tutacak”.

You must be logged in to post a comment Login