Oyunbozan dizisi

İddialı dizi Oyunbozan başlıyor..İşte Oyunbozan’dan yeni görüntüler

15 Nisan 2016 Cuma, 01:00

Oyunbozan dizisinin konusu ne? Oyunbozan dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? Oyunbozan dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Başrollerini Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu ve Kenan Bal gibi isimlerin paylaştığı Oyunbozan dizisinin ilk bölümü önümüzdeki cumartesi akşamı ekrana gelmeye hazırlanıyor. Oyunbozan, 16 Nisan Cumartesi 20.00’de Show’da başlıyor. Oyuncu kadrosunda Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay da yer alıyor.

Aka Yapım, Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu’nun yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı, senaryosunu Altuğ Küçük ve Ümit Saat’in yazdığı Oyunbozan dizisi 16 Nisan Cumartesi akşamı başlıyor.. İşte 1. bölümden yeni fragman

OYUNBOZAN 1. BÖLÜM KONUSU

Oyunbozan”ın İlk Bölümünde; Büyük bir nefretle öç almaya çalışan Emre’nin yolu, hayat tarafından sevdiği insanlarla sınanan Ece ile kesişir. Yıllar önce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya patronu Mahir Yamaner’i gören Emre, Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girecektir. Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar.  Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmek…

Ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alac ağı haberle derinden sarsılacaktır. Kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Emre’dir.  Emre, Mahir Yamaner’e karşı içinde besleyip büyüttüğü bu nefret duygusuna Ece’yi de dahil edecektir. Bürokrasi ve cemiyet hayatındaki önemli isimlerden oluşturdukları şantaj dosyaları sayesinde gücü elinde tutan Yamener Ailesi bu defa sert kayaya çarpacak; Emre’nin kusursuz görünen planında rol oynayacaklardır. Ece’yi kendi elleriyle Yamaner’lerin köşküne gönderen Emre, genç kızı aslında bir engerek yuvasına hapsetmiştir ve bunu anlaması çok da uzun sürmeyecektir… Yamaner’lerin köşküne adım atan Ece hangi oyunla karşılaşacak? Onu bekleyen esrarengiz olay ne? Köşeye sıkışan Ece’yi neler bekliyor? Emre nasıl bir yol izleyecek? Ece bu oyunları bozacak mı? Tuvana-Türkay-oyunbozan-dizisi

OYUNBOZAN DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Bir yanda yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen doktor Emre, diğer yanda sevdiği insanlarla hayat tarafından sınanan Ece… Oyunbozan, Emre ve Ece’nin imkansız görünen hikayesini anlatır.

Yıllar önce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya imparatoru Mahir Yamaner’i gören Emre, Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girecek; her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa Ece’yi de dahil edecektir.

Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmek… Ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alacağı haberle derinden sarsılacaktır. Kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Emre’dir.
Bürokrasi ve cemiyet hayatındaki önemli isimlerden oluşturdukları, santaj dosyaları sayesinde gücü ellerinde tutan Yamaner ailesi bu defa Emre’nin kusurusuz görünen planı ile karşılaşacaklar.
Emre, Ada’nın hayatta kalması için Ece’yi, şoke eden bir teklif sunar. Köşeye sıkışan Ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce daha sonra bu teklifi kabul edecektir. Ece ummadığı bir serüvenin içinde, Yamanerlerin yalısında gözlerini açacak.

Emre Ece’yi, Yamanerlerin yalısına kendi elleriyle gönderecek. Ancak zamanla aşık olacağı Ece’yi aslında bir engerek yuvasına hapsettiğini anlaması çok da uzun sürmeyecektir.
Aşkı da nefreti de tadacak olan Ece, önüne çıkan oyunları bir bir bozmak için elinden geleni yapacaktır.

Başrollerini Tuvana Türkay, Barış Kılıç, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu ve Kenan Bal’ın üstlendiği ‘Oyunbozan’ dizisinde sürpriz isim!

Yakında Show TV’de ekrana gelecek olan ve hikayesiyle dikkat çeken Oyunbozan dizisinin ilk bölümüne Dudaktan Kalbe,Kapalı Çarşı, Zehirli Sarmaşık ve A.Ş.K. gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu Aslı Tandoğan dizinin ilk bölümüne konuk olacak!

aslı tandoğan oyunbozan dizisi

Oyunbozan dizisi Aslı Tandoğan

‘Oyunbozan’ yakında Show TV’de başlıyor!

SHOW TV’DEN YENİ DİZİ: OYUNBOZAN

Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu ve Kenan Bal’ın başrollerini paylaştığı Show TV’nin yeni dizisi ‘Oyunbozan’ ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor.

 

Show TV’nin  intikam, aşk ve gerilim dolu iddialı dizisi Oyunbozan çok yakında başlıyor.

Aka Yapım, Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu’nun yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı, senaryosunu Altuğ Küçük ve Ümit Saat’in yazdığı “Oyunbozan”  dizisi çekimlere başladı. Show TV’de  yayınlanacak Oyunbozan dizisini güçlü oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç ,Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gulçin Santircıoğlu, Kenan Bal’ın  başrolleri paylaştığı dizide Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay yer alıyor.

oyunbozan dizisi

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı, senaryosunu Altuğ Küçük ve Ümit Saat’in yazdığı dizi, intikam ve aşkı konu alıyor.

YAPIMCI Ali Gündoğdu, Asena Bülbüloğlu
YÖNETMEN Emre Kabakuşak
SENARYO Altuğ Küçük, Ümit Saat

You must be logged in to post a comment Login