Pirinç Sehpa

03 Temmuz 2019 Çarşamba, 18:04

Hem mermer hem de pirinç malzemenin birleşimi ile özel üretim asalarından geçirilerek yapılan pirinç sehpa modelleri, özel tasarım olmalarından dolayı tercih edilir. Tamamen doğal netlerin kendine özel görünümünün kullanıldığı dış yüzeylere pirinç malzemeler ile yapılan dekore işlemleri, mekânlara bambaşka bir tarz verecek pirinç sehpaları meydana getirir. Birçok farklı şekilde tasarlanan pirinç sehpalar kaliteli özellikleri ve geniş kullanım alanları ile ön plana çıkar.

Mekânlarda Pirinç Masa Tasarımları

Ev içerisinde en dikkat çeken tasarımlar içinde yer alan pirinç sehpa tasarımları, İtalyan malzemelerden üretilir. Her ortama özel olarak hazırlanabilen pirinç sehpalar, özel dekorasyon fikirlerinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alır. Modern dizayna sahip olması ve özel tasarım olması nedeni ile pirinç sehpa modelleri, ortamlara hem şıklık katar hem de farklı bir tasarım fırsatı sunar. Geometrik şekillerle üretilen pirinç sehpalar bu anlamda farklı konseptler için sıklıkla tercih edilen modellerdir.

Pirinç Sehpaları Farklı Yapan Özellikler                       

Pirinç sehpa modeller her aşaması özel olarak üretilen modellerdir. Büyük bir titizlik ile gerçekleşen üretim aşamaları teslim edilene kadar devam eder ve pirinç sehpalar adrese de monte şekilde teslim edilerek, montaj işlemi adreste yapılır. Pirinç sehpa modellerinde metal renk seçeneği de mevcuttur. Cam ve mermer malzemeler birbirine tam opsiyon sağlar. Her modelde pirinç sehpa modelleri https://www.archidecors.com/mermer-masa-moda/ sitesi üzerinden satın alınabilir.  

You must be logged in to post a comment Login

x