e
sv

Pırlanta Alyans ile Hayatınızı Sevdiğinizle Birleştirin

Alyans, sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmek için verdiğiniz sözü temsil eder. İyi günde, kötü günde diye başlayarak verilen sözün sonuna kadar tutulacağının bir nevi garantisidir. Halka şeklindeki bir yüzükte ne kadar model olabilir ki diye düşünmeyin. Çok farklı ve tarz pırlanta alyans modelleri bulunmaktadır. Altın, pırlanta, sevgi, hayat gibi değerleri bir araya getiren bir ürün olduğundan alyans seçimine çok özen gösterilir.

Bağlılığı temsil eden alyansın tarihi, insanlık tarihi kadar eskidir. Tarihinin ilk zamanları altın veya pırlantadan yapılmış olmasa da zamanla altından tasarlanmaya başlamıştır. Pırlanta gibi doğada eşi ve benzeri olmayan taşla süslenen alyans, sevdiğiniz kadını çok mutlu edecektir. Minimalist tarzda tasarlanan alyanslarda özel işçilik söz konusudur.

Pırlanta Alyans Modellerinden Hangisi Sizin Tarzınız

Alyans seçimi oldukça zordur. Çok fazla model olması, seçimi zorlaştırmaktadır. Pırlanta alyans modelleri, beyaz altınla tasarlanır. Beyaz altın ve pırlantanın uyumu harikadır. Göz alıcı ışıltıya sahip olan pırlanta alyansta o kadar çok model var ki hangisini seçeceğinizi şaşıracaksınız. Alyanslarda kullanılan pırlantalar genellikle halkanın içine gömülmüştür. Dışa doğru çıkıntıya pek rastlanmaz.

Özel kesimle elde edilen pırlantalar zorlu el işçiliğiyle alyansa yerleştirilmiştir. Tek veya sıralı pırlantalar bulunan alyanslarla evliliğinizi taçlandırabilirsiniz. Geometrik desenlerin ve özel tasarımların kullanıldığı modeller arasında bayanların en fazla beğendikleri tam tur pırlantaları alyanslardır. Alyansınızı seçip içine isimlerinizi yazdırmadan önce modellerimizi görmeli ve parmağınıza en çok yakışanı almalısınız. https://www.lizaypirlanta.com/altin-alyans sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Pırlanta Alyans ile Hayatınızı Sevdiğinizle Birleştirin

x