baby sensory

Rahat Tayt Modelleri

12 Şubat 2019 Salı, 09:58

Günlük hayatınızda vazgeçemediğiniz taytlar spor yaparken de rahatlığınız için düşünülmüş kıyafetler arasında yer alıyor. Antrenman yaparken tercih edeceğiniz antrasit melanj tayt ile antrenmanlarınız daha esnek geçer. Elastik bel kısmı sayesinde hareket ederken sizi sıkmaz ve sporunuza adapte olmanızı sağlar. Kolay yıkanabilen tayt modeli uzun ömürlü ve kalitesi ile spor yapanların tercihi olacaktır.

Esnek ve Rahat Tayt Modelleri  

Modern ve şık kalitede tayt modelleri esnek kumaşı ile vücudunuzda rahat bir uyum sağlar. Lacivert bayan tayt modelleri makinede rahatlıkla yıkanabilir özelliktedir. Rengi solmaz ve dayanıklı kumaşı ile uzun süre dayanıklılığını korur. Esnekliği ile gün boyu üstünüzden çıkartmak istemeyeceğiniz rahat tayt modelleri sayesinde daha özgür olabilirsiniz. Özel fiyatları ile istediğiniz bedende tayt modellerini hemen sipariş ederek temin edebilirsiniz. Tayt ile spor yapabilir ve günlük hayatınızda daha rahat bir şekilde hareket özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Kapınıza kadar gelen ürünü ister kredi kartınızla ödeyin isterseniz peşin ya da 3 taksit seçeneği ödeyebilirsiniz.

Siparişlerinizi https://www.lescon.com.tr/bayan-taytlari/  Adresinden hemen yaparak istediğiniz beden ve renk seçeneğini belirleyip sahip olabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login