Rüya dizisi konusu ve oyuncuları

Rüya dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Rüya dizisi ne zaman hangi kanalda yayınlanacak?

Show TV’nin sevilen dizisi Rüya’nın yayın günü değişti.

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un yaptığı, senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı, başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe, Özge Özder, Goncagül Sunar, Atilla Saral, Özge Sezince ve Emir Çubukçu’nun yer aldığı dizi 10 Eylül Pazar gününden itibaren her ‘pazar’ ekrana gelecek.

‘Rüya’ yeni bölümüyle yarın 20.00, 10 Eylül Pazar gününden itibaren her pazar 20.00’de Show TV’de olacak.

Rüya dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe ve Özge Özder’in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu Gold Film imzalı Rüya isimli dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Rüya dizisi 2. bölümüyle 25 Temmuz Salı akşamı ekranlarda olacak.

Senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı dizide Elif ve Bulut’un zorluklarla dolu aşk hikayesi konu alınıyor.

RÜYA DİZİSİ 2. BÖLÜM FRAGMAN

Rüya dizisinden yeni haberler

TV kanallarının yaz dizileri için hazırlıkları sürüyor. Show TV’de Haziran ayında başlayacak olan yeni dizi Rüya’nın oyuncuları da belli oldu. Rüya’nın ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Yapımcılığını Gold Film / Faruk Turgut’un yaptığı, yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu dizide Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe ve Özge Özder’e; Goncagül Sunar, Atilla Saral, Özge Sezince ve Emir Çubukçu gibi isimler eşlik ediyor.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin yeni fragmanı yayınlandı. İki gencin zorluklarla dolu aşk hikayesinin ekrana geleceği dizinin tanıtımında Bulut ve Elif’in gözleriyle konuştuğu duygusal sahneler izleyenleri derinden etkiledi. Sultan Sarnıcı’ndaki büyülü atmosferin ekrana taşındığı sahnelerde Bulut’u güzelliğiyle etkileyen Elif’e “yaşadığın bütün acıları unut. Herkesin güzel rüyalar görmeye hakkı vardır, kapat gözlerini” dediği sahne izleyicilerden tam not aldı.

RÜYA DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Birbirlerinden ayrı sosyal sınıflara ait, kişiliklerinin arasında uçurumlar olan, ama buna rağmen kaderin birleştirdiği henüz 20’li yaşlarının ortalarında olan Elif ve Bulut’un imkansız aşklarının hikayesinin ekrana geleceği Rüya’nın ikinci tanıtımı da büyük beğeni topladı. Elif’in “umut etmekten vazgeçtim ben artık. Gelecek o güzel günleri beklemekten yoruldum” diyerek yaşadığı zorlukları ifade ettiği tanıtım izleyenleri derinden etkiledi. Bulut’un, üvey annesi tarafından zorla evlendirilmek istenen Elif için “sadece güzel değil, başka bir şey var bu kızda; adını
koyamıyorum” diyerek hayranlığını dile getirdiği sahneler iki gencin aşklarını nasıl koruyacakları sorusunu akla getirdi.

RÜYA 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN

BU BİR KÜLKEDİSİ HİKAYESİDİR!
Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray’la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok engel vardır ki! Elif’in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile evlendirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini güvence altına almak için daire karşılığı Elif’i satmak istemektedir. İşsiz babasının sıkıntıları, vurdumduymaz abisinin sorumsuzlukları, üvey kız kardeşinin kıskançlıkları ve tüm evin geçimini sağlamaya çalışması Elif’in tüm hayallerine engel olmaktadır. Elif’in bu sonsuz aşkı yaşamaya hakkı yoktur ancak Bulut Giray da Elif ‘i kolay kolay bırakacak bir genç değildir. Zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut’un annesinin cemiyet hayatından çocukluk arkadaşı Şahika ile evlenmesi istenir. Fakat Bulut, Elif’le evlenmekte kararlıdır. İki aşığın önündeki engeller bununla da bitmez. Bulut’un babasının yıllar önceki ilişkisinden olan erkek kardeşi  Alaz’ın tüm ailenin hayatını mahvedecek planları vardır. Peki, bu iki sevgili tüm bu planlara ve kötülüklere karşı ne yapacaklardır?

HER RÜYANIN BİR SONU VARDIR!
Rüya, birbirlerinden ayrı sosyal sınıflara ait, kişiliklerinin arasında uçurumlar olan, ama buna rağmen kaderin birleştirdiği henüz 20’li yaşlarının ortalarında olan Elif ve Bulut’un imkansız aşklarının hikayesi…

RÜYA DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMAN

Rüya dizisinin yapımcılığını, daha öcne ‘Güzel Köylü’, Asla Vazgeçmem’, ‘Çilek Kokusu’ ve ‘No: 309’ gibi dizilerin de yapımcısı olan Gold Film üstleniyor.

Senaryosunu Funda Alp’in yazdığı, Cemal Şan’ın yöneteceği dizinin başrollerini ise ‘Uçurum’, ‘Günahkar’ ve ‘Kara Sevda’da rol alan Hazal Filiz Küçükköse ile ‘Adı Mutluluk’ ve ‘Paramparça’da oynayan Ceyhun Mengiroğlu paylaşacak.


Mayıs ayında çekimlerine başlanacak dizi, maddi sıkıntı yaşayan genç bir kız ile zengin bir işadamının aşk öyküsünü ekrana taşıyacak. Rüya, Haziran’da Show TV’de seyircisiyle buluşacak.

giresun mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Rüya dizisi konusu ve oyuncuları

x