Rüya dizisi neden bitti ?

Show TV’nin yaz dizisi Rüya, yeni sezon öncesi yayından kaldırıldı. Yayın günü de değişen Rüya dizisi erken final yapıyor.

Show TV’de yaz döneminde başlayan, Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe, Özge Özder, Goncagül Sunar, Atilla Saral, Özge Sezince ve Emir Çubukçu’nun rol aldığu Rüya dizisi ekrana veda ediyor.

İlk olarak Salı akşamları yayınlanan Rüya dizisi, ilk bölümlerde yakaladığı reyting başarısını devam ettiremeyince yayın günü değişmişti. Son olarak Pazar akşamı yayınlanan dizi, Total’de 4. AB grubunda ise 10. sırada yer aldı. Ancak yeni sezonda çok sayıda iddialı dizinin karşısında başarı şansı düşük olan Rüya dizisi için erken final kararı alındı.

Yapımcılığını Gold Film – Faruk Turgut’un yaptığı, senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı Rüya dizisi önümüzdeki bölümlerde final yaparak ekrana veda edecek. Dizi 18 Temmuz’da yayınlanmaya başlamıştı.

RÜYA DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Birbirlerinden ayrı sosyal sınıflara ait, kişiliklerinin arasında uçurumlar olan, ama buna rağmen kaderin birleştirdiği henüz 20’li yaşlarının ortalarında olan Elif ve Bulut’un imkansız aşklarının hikayesinin ekrana geleceği Rüya’nın ikinci tanıtımı da büyük beğeni topladı. Elif’in “umut etmekten vazgeçtim ben artık. Gelecek o güzel günleri beklemekten yoruldum” diyerek yaşadığı zorlukları ifade ettiği tanıtım izleyenleri derinden etkiledi. Bulut’un, üvey annesi tarafından zorla evlendirilmek istenen Elif için “sadece güzel değil, başka bir şey var bu kızda; adını koyamıyorum” diyerek hayranlığını dile getirdiği sahneler iki gencin aşklarını nasıl koruyacakları sorusunu akla getirdi.

  Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray’la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok engel vardır ki! Elif’in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile evlendirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini güvence altına almak için daire karşılığı Elif’i satmak istemektedir. İşsiz babasının sıkıntıları, vurdumduymaz abisinin sorumsuzlukları, üvey kız kardeşinin kıskançlıkları ve tüm evin geçimini sağlamaya çalışması Elif’in tüm hayallerine engel olmaktadır. Elif’in bu sonsuz aşkı yaşamaya hakkı yoktur ancak Bulut Giray da Elif ‘i kolay kolay bırakacak bir genç değildir. Zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut’un annesinin cemiyet hayatından çocukluk arkadaşı Şahika ile evlenmesi istenir. Fakat Bulut, Elif’le evlenmekte kararlıdır. İki aşığın önündeki engeller bununla da bitmez. Bulut’un babasının yıllar önceki ilişkisinden olan erkek kardeşi  Alaz’ın tüm ailenin hayatını mahvedecek planları vardır. Peki, bu iki sevgili tüm bu planlara ve kötülüklere karşı ne yapacaklardır?

erzincan mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Rüya dizisi neden bitti ?

x