Sana Kalbimi Verdim dizisi konusu ve oyuncuları

Sana Kalbimi Verdim dizisi konusu nedir oyuncular kimler? İbrahim Çelikkol dizisi Sana Kalbimi Verdim hakkında yeni haberler..

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol yeni sezonda Kanal D‘de yayınlanacak olan Sana Kalbimi Verdim dizisinde Birce Akalay‘la birlikte başrol oynayacak.

Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin adı Sana Kalbimi Verdim oldu. Kanal D’nin yeni yayın döneminde ekrana gelecek dizisiyle anlaşma aşamasında olan İbrahim Çelikkol, imzayı attı.

D Yapım’ın çekeceği diziyi Yasin Uslu yönetecek. Geçmişi yüzünden çok katı olan bir adamın tanıştığı melek ruhlu bir kadın sayesinde yaşadığı dönüşümü anlatan “Sana Kalbimi Verdim”de Birce Akalay da başrol oynayacak. Akalay, son olarak Star TV’de seyirciyle buluşan “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde rol almıştı.

Sana Kalbimi Verdim dizisinde, İbrahim Çelikkol, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu’yla birlikte Muhammet Uzuner, Cahit Gök, Arzu Gamze Kılınç önemli rollerde oynayacak. Dizi Ekim 2017’de Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Nur Fettahoğlu

Birce Akalay

osmaniye mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sana Kalbimi Verdim dizisi konusu ve oyuncuları

x