Seda Akgül ile Her Şey Gerçek Fox TV’de başlıyor

Ünlü sunucu Seda Akgül,  Her Şey Gerçek isimli yeni programıyla Eylül 2017’de Fox TV’de olacak.

Kanal D’de yaptığı Kısmetse Olur’un yayından kaldırılmasının ardından geçen sezon Fox TV’ye transfer olan Seda Akgül, Yuvamız Yıkılmasın isimli çiftleri barıştırma programı sunmuştu. Seda Akgül’ün Eylül 2017’deki yeni programı ise farklı bir formatta olacak. Seda Akgül Her Şey Gerçek’te gizemli cinayetleri ve suçları çözmeye  çalışacak.

Bugüne kadar yapmış olduğu programlarla seyircinin beğenisini kazanan başarılı sunucu Seda Akgül, 4 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün gündüz kuşağında “Her Şey Gerçek” programıyla ekrana gelecek.

Yapımcılığını Karga Film’in üstlendiği programda aydınlatılamamış bir çok cinayet masaya yatırılacak ve yaşamdan farklı farklı hikayeler çözüme kavuşturulmaya çalışılacak.

Hayatın En “Gerçek” Yüzü Ekrana Geliyor!
Çözülemeyen birçok adli olay, açığa kavuşmayı bekleyen cinayet dosyaları, delilleri bulunamayan faili meçhul davalar ve çözüm bekleyen binlerce mağduriyet dosyası ve hayatın görünmeyen tüm acı gerçekleri…

“Her Şey Gerçek”, uzman kadrosu ve araştırmacı ekibiyle gizli saklı kalmış tüm dosyaları açıklığa kavuşturmak ve çaresiz insanlara çare olmak için geliyor.

malatya mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Seda Akgül ile Her Şey Gerçek Fox TV’de başlıyor

x