baby sensory

“Sedef ve Egzama Rahatsızlıklarınıza Kesin Çözüm Sağlıyor!”

09 Aralık 2017 Cumartesi, 09:13
“Sedef ve Egzama Rahatsızlıklarınıza Kesin Çözüm Sağlıyor!”

Balıkesir’in Marmara Adası Avşa beldesinde bir eczanede geliştirilen krem sedef ve egzama rahatsızlıkları çeken bireyler için iyileştirici kesin çözüm sağladığı belirtildi.

5 etken maddeli Hassasin isimli eczane üretimi bu krem bağışıklık sisteminin zayıflaması, çevresel ve kimyasal faktörler, karaciğer yorgunluğu (geçmişte geçirilen karaciğer rahatsızlığı sarılık gibi hastalıklar), beslenme düzensizliği (tek tip beslenme) bu hastalığın en çok bilinen başlangıç nedenleri arasında yer alan çoğunlukla el, bacak ve yüz bölgesinde seyreden sedef ve egzama rahatsızlıklarına iyileştirici kesin çözüm sağladığı öğrenildi.

“3 GÜN İÇİNDE ETKİSİNİ GÖZLE GÖRÜNÜR GÖSTERİYOR”

Konu ile ilgili gazetemize açıklama yapan Hassasin Sedef ve Egzama Kremi üreticisi Eczacı Hasan Tahsin Arslan “Hazırladığım bu 5 etken maddeli krem; cilde günde en az 3 kez yeteri kadar düzenli bir şekilde sürülmesi ile etkisini gösterir, 3 gün içerisinde hastalık gözle görülür şekilde tedaviye cevap vermeye başlar 7-10 gün içerisinde iyi bir sonuç alınır. Baş ve saç bölgesinde Hassasin Kremin iyileştirme gücü çok süratli olup üç gün içerisinde etkili sonuç alındığı bu zamana kadar iyileştirdiğim yüzlerce hasta ile kanıtlanmıştır. Ayrıca hazırladığım bu majistral kremin aynı zamanda yüz bölgesindeki kızarıklıkları (gül rahatsızlığı) giderdiği görülmüştür.” dedi.

SEDEF VE EGZAMA RAHATSIZLIĞI ÇEKENLER BUNLARA DİKKAT ETMELİ!

Sedef ve egzama rahatsızlığı çeken bireylerin günlük gıda tüketiminde dikkat etmesi gereken önemli noktaları da gazetemiz ile paylaşan Ecz. Hasan Tahsin Arslan “Sedef ve egzama tedavisinde karaciğeri yoran ve yağlanmasına yol açan her şeye dikkat edilmelidir. Her türlü kızartma, şeker ve şeker mamülü tüm yiyecek ve içeceklerden, alkol, aşırı ilaç tüketiminden uzak durulmalıdır. Ayrıca aşırı meyve tüketimine içerisindeki fruktoz karaciğeri yorduğu için dikkat edilmedir.  Bu yüzden günlük ideal seviyede meyve tüketilmelidir.” diyerek tavsiyelerde bulundu.

HASSASİN KREMİ ECZ. HASAN TAHSİN ARSLAN’DAN TANIYALIM

You must be logged in to post a comment Login