Sefirin Kızı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül, yeni sezonda yayınlanacak olan Sefirin Kızı dizisinde başrol oynayacak. İşte Sefirin Kızı hakkında detaylar…

11 Ağustos 2019 Pazar, 00:02

Serifin Kızı dizisi konusu nedir? Star TV’nin yeni dizisi Kuzey Yıldızı ne zaman başlıyor? Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’n başrollerde oynadığı Sefirin Kızı dizisi oyuncuları kimler? İşte Sefirin Kızı dizisi hakkında tüm haberler…

Star TV’nin yeni dizisi Sefirin Kızı’nın kadrosu şekilenmeye devam ediyor. Neslihan Atagül yeni sezon anlaşmasını Star TV’nin Sefirin Kızı isimli dizisiyle yaptı. Atagül’e başrolde Engin Akyürek eşlik edecek.

Engin Akyürek’in partneri son olarak Dip dizisinde rol alan Neslihan Atagül oldu. Dizi Star TV’de ekrana gelecek NGMedia ve O3 Medya ortak yapımı olarak çekilecek. Projenin senaristliğini son olarak Sen Anlat Karadeniz’i yazan Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yapıyor.

SEFİRİN KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ege’de yaşanan destansı bir hikâyeyi izleyiciyle buluşturacak olan yapımın çekimleri Muğla’da gerçekleşecek. Atagül, setin kurulacağı mekânda otelde kalmak yerine kendine ev kiralayacak. Doğayla iç içe olmayı çok sevdiğini her fırsatta dile getiren oyuncu, özellikle köyden müstakil bir eve yerleşecek. Eşi Kadir Doğulu da hafta sonları Atagül’ün yanında soluğu alacak.

You must be logged in to post a comment Login

x