Sevgililer Günü için En Güzel Hediyeler

Sevgililer günü hediyeleri arasında özellikle internet üzerinde bulabileceğiniz pek çok çeşit bulunuyor.

Sevgililer günü yaklaşırken ne alacağınızı kara kara düşünüyorsanız aşağıda sizlere sunacağımız önerilere göz atabilirsiniz. Son dönemlerin en çok tercih edilen sevgililer günü hediyeleri arasında yer alan kanvas tablo ise bu sene de en popüler seçenek olacak.

Kişiye Özel Kanvas Tablolar

Kanvas tablo hediye edeceğiniz kişinin her baktığında sizi hatırlamasını sağlayacak. Gerek iş yerinde, gerekse de ev de duvarlara yerleştirilecek olan kanvas tablo modelleri sevgililer günü için en doğru hediyelerden biri olacak.

Buldum Buldum ile Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü hediyeleri için kanvas tablo modelleri ile birlikte aşağıdaki hediye seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Star Lover – Romantik Projeksiyonlu Gece Lambası

Sevgililer gününde sevgilinize alınabilecek romantik, capcanlı bir hediyedir. Projeksiyonlu gece lambasının yansıttığı ışıklarla ve kalplerle dolu odanızda sevgilinizle gelecek hayalleri kuracaksınız.

Ürün pille çalışmaktadır, gece lambasının üzerinde iki düğme bulunmaktadır. Dilerseniz ledli olanı seçip duvarınıza kalp şekillerini yansıtmasını ya da star düğmesinden düz renk gece lambası ile odanızı aydınlatmasını sağlayabilirsiniz.

Kırmızı Güller Şeklinde Kokulu Taş Aranjmanı

Uzun süre saklanabilecek olup baktıkça ve kokusunu hiç yitirmeyen kokusuyla sevgiliniz hep sizi hatırlayacak. Sevgililer gününde en uygun hediyelerden biri olacaktır. Kırmızı renkte yapılmış gül şeklinde olan bu kokulu taşlara sevgiliniz bayılacak, kokladıkça sizi hatırlayacak.

Magic Mug – Sihirli Kupa İki Fotoğraflı

Sevgilinizle birlikte içeceğiniz romantik iki fincan kahveyi daha da romantik hale getirmek için en ideal hediye bu kupalar olmalı. Normalde siyah renkli olan kupanızın içine sıcak su koyduğunuzda kupada gizli olan sevgilinizin ve sizin fotoğrafı ortaya çıkıyor. Sevgililer günü için belki de en romantik olabilecek hediyelerden biriside bu kupa olmalı.

Konuşan Kalpler Yastık

Üzerine sevgililer günü için sevgiline yazacağınız romantik sözler olan bu yastığa sevgiliniz hayran kalacak. Ve sizin yazdığınız romantik sözlerle çok mutlu olacaktır.

D’S Damat Çizgili Kravat Seti

Sevgililer gününde sevgilisine hem kullanışlı hem de romantik bir hediye almak isteyen bayanlar için en ideal hediyelerden biri de bu kravat seti olabilir. Setin içinde kravat, mendil ve kol düğmeleri vardır. Bu set sayesinde sevgiliniz şıklığına şıklık katacak ve kullandıkça sizi hatırlayacaktır.

Love Kokulu Taşlı Hediye Sepeti

Sevgililer gününde sevgilinize şirin bir hediye arıyorsanız bu hediye tam size göre. Kokulu taşlar ve sevimli ayıcık ile sevgiliniz çok mutlu olacaktır.

130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle

Sevgiliniz ve sizin fotoğrafınızı 130 parça puzzle halinde hediye edebilirsiniz. Sevgilinizle birlikte bu Puzzleyi yaparken eğlenceli vakit geçireceksiniz. Ve fotoğrafınızı sonsuza kadar saklayabileceksiniz. Sevgiliniz de sevgililer gününde ona ettiğiniz hediye ile mutlu olacak.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati

Sevgilinizle fotoğrafınızın üzerinde olduğu masa saatinde artık her günün saatini onunlaymış gibi hissedeceksiniz. Sevgilinize hediye edeceğiniz bu saatle sevgiliniz saate baktıkça her saniye sizi hatırlayacak.

İsme Özel Ahşap Defter

Üzerinde sevgiliniz ve sizin isimlerinizin yer alacağı defterde sevgiliniz her not almak istediğinde sizi hatırlayıp gülümseyecek. Doğa ile uyumlu olan defteri hep yanında bulunduracak. Sevgililer gününde hediye ettiğiniz bu deftere sevgilinizle geçirdiğiniz güzel anıları yazabilir.

Kişiye Özel Aşk Mesajlı Kalp Saat

Kendi sözlerinizi yazdığınız saate sevgiliniz her baktıkça sizin sözlerinizi okuyacak ve sizi hatırladıkça mutlu olacak. Sevgililer gününde sevgilinize alacağınız bu hediyeyi sevgiliniz odasının ya da çalıştığı ofisin en güzel yerini sizin hediyenize ayıracak.

Aşk Tapusu – Kalbimin Tapu Senedi

Sevgilinize alacağınız bu hediye ile kalbinizin kapılarının anahtarını sevgilinize teslim etmiş olursunuz. Ona aşkınızı resmi belgelere dökmenin tam zamanı sevgililer günü. Sevgililer gününde bu hediye ile sevgilinize ona olan aşkınıza tamamen inanacak.

Sevgililere Özel Romantik Termos Seti

Sevgililer gününde sevginiz gibi sevgilinizle içeceğiniz kahveler de daima sıcak kalacak. Bu termos ile sevgiliniz her kahve, çay ya da sıcak çikolata içtiğinizde sizi hep hatırlayacak. Hem kullanışlı hem de romantik olan bu hediye ile sevgilinizin kalbini çalacaksınız.

Gülen Yavrulu Ayı 100cm

Sevgililer gününde sevilinizi en mutlu edecek hediyelerden birisi de bu ayıcık olabilir. Sevgiliniz bu büyük ayıcığı daima odasının en güzel yerinde muhafaza edecektir. Sevgililer gününün belki de en güzel en şirin hediyelerinden birisi de bu ayılar olabilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sevgililer Günü için En Güzel Hediyeler

x