baby sensory

Tesettür Elbiselede Yeni Trendler Modaselvim.com’da

18 Ekim 2019 Cuma, 17:00

Elbise modelleri birçok kadının dolabında en çok bulunan parçalardan biridir. Çünkü hem özel günlerde hem de günlük hayatta kullanımı oldukça yaygındır. Aynı zamanda kombinlemesi de oldukça kolay ve rahattır. İnternette satışa sunulan tesettür elbise modelleri ise yepyeni trenlere yer verilmiştir. Bunlardan en çok göze çarpanı ise büyük çiçek desenleridir.

Bu desenler oldukça büyük bir yapıya sahip olduklarından göze çarpan bir görünüm ortaya çıkar. Haliyle de siz bu elbiseleri giydiğinizde görenleri kendinize hayran bırakmanız çok kolay olacaktır. Rengarenk çiçek desenleri sayesinde cıvıl cıvıl bir görüntü ortaya çıkar. Size de bu muhteşem görünümün tadını sonuna kadar çıkarmak düşer.

Asimetrik Kesimlerin Şıklığı

Sitemizde satışa sunulan elbise modellerinin bir diğer özelliği de asimetrik kesimlere sahip olmasıdır. Bu kesimlerin en büyük özelliği elbiseye bir hareketlilik katmasıdır. Etek kısmında kullanılmasının yanı sıra yaka bölgesinde de bu tarz kesimlere bolca yer verilir. Ayrıca bu kesimler elbisenin dikkat çekiciliğini de arttırır. Bu elbiselerden satın alarak siz de günlük hayatta kullanabileceğiniz farklı kombinler oluşturabilirsiniz.

Asimetrik kesimler etek kısmında kullanıldığında tesettür elbise daha canlı bir havaya bürünür. Elbise tamamen farklı bir görünüme kavuşur ve daha şık bir görüntü ortaya çıkar. Siz de sitemize giriş yaparak asimetrik kesimlerin bolca kullanıldığı elbise modellerine göz atabilirsiniz. Bunlardan satın alarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Hareketli Fiyonk Detayları

Sitemizdeki elbise modellerinde kullanılan bir diğer detay da hareketli fiyonklardır. Bu fiyonklar elbisenin çok farklı yerlerinde kullanılır. Özellikle de bel bölgesinde kullanıldığında kişiyi daha zayıf göstermek gibi bir işleve sahiptir. Elbise modellerindeki fiyonk detayları aynı zamanda elbiseye hareketli bir görünüm verir.

Sitemizde göz attığınızda bu modellerin bolca olduğunu göreceksiniz. Bu gibi detaylar sezonun önemli trendleri olduğu için birçok modelde bunları kullanmaya özen gösterdik. Elbiseler çok farklı renk tonları ile satışa sunulur. Bu sayede siz de kendinize en çok yakıştırdığınız rengi bularak şıklığınızı arttırabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login