baby sensory

Triko

27 Temmuz 2020 Pazartesi, 14:57

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez parçalarından olan trikolar, değişen moda algısıyla birlikte farklı modellerde vücut buluyor.  Her sezona damga vuran triko modelleri, İpekyol şıklığıyla bambaşka bir havaya bürünüyor. Gusto sahibi kadınların stiline dokunan parçalar, farklı renk ve model seçeneği ile nefes kesiyor. İçinizi ısıtacak triko modelleri özgün ve göz alıcı tasarımlarla moda dünyasına yön veriyor. Stilinizden izler taşıyan geniş model yelpazesine İpekyol ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Zarafetinizi ön plana çıkarmak isteyenlerdenseniz güpür ve motif detaylı triko modelleriyle kombininizde şık nüanslar yaratabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her ton ile harmanlanan bu parçalar, yumuşacık dokusu ile konforu beraberinde getiriyor. Stilinizde eğlenceli ve fütüristik bir görünüm yakalamak istiyorsanız rotanızı çizgili triko modellerine çevirebilirsiniz. Özellikle soğuk havalarda kurtarıcı niteliğine sahip olan bu parçalar, hem gündüz hem de gece şıklığını ön plana çıkıyor. Oversize triko tasarımları skinny jeanler ya da basic pantolonlarla meç ederek kombininizle modern bir çizgi yakalayabilirsiniz.

Her kadının kendini iyi hissedebilmesi, şık giyimi ile paraleldir. İpekyol yüksek kalitesinden ödün vermeden birbirinden çarpıcı tasarımları gusto sahibi kadınların beğenisine sunuyor. Özel davetlerde zarafetinizle birlikte konforunuzu da önemsiyorsanız, transparanın feminen dokunuşunu tercih ettiğiniz triko modelinde hissedebilirsiniz. Siyahın asaleti ve nude tonların naturelliğiyle taçlandırılan bu parçalar, tamamlandığı aksesuarlarla nefis bir uyum sergiliyor. Sezonun öne çıkan modelleri arasında yer alan trok baskılı trikolar , star parçanız olacak şıklığa bürünüyor.

İpekyol’un en şık tasarımlarından olan basic trikolar, balıkçı ve yarım balıkçı modelleriyle stilinize atıfta bulunuyor. Pırıltıdan hoşlananlardansanız simli formda triko alternatiflerini deneyimleyebilirsiniz. Düğme detaylarıyla meç edilen bu parçalar, birleştirildiği her alt giyim ile son derece ahenkli bir görünüm yakalıyor. Tercihiniz spor şıklıktan yana ise otantik model trikolarla tarzınızı güçlü bir forma dönüştürebilirsiniz.

Kalitesinden, modern çizgisinden ve şıklığından ödün vermeyen İpekyol, modaya yön veren triko tasarımlarıyla nefes kesen modellere imzasını atıyor. Üstelik fiyat konusunda çeşitli avantajları bünyesinde barındırıyor. Şık ve çarpıcı tasarımlarla stilinizde etkili dokunuşlar yaratmak istiyorsanız rotanızı İpekyol’a çevirebilirsiniz.

https://www.ipekyol.com.tr/giyim/triko-modelleri/

You must be logged in to post a comment Login