Ver Elini Aşk dizisi konusu ve oyuncuları

Ver Elini Aşk dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Kanal D Ver Elini Aşk dizisi yayın tarihi ve fragman

Kanal D’nin yeni sezondaki yeni dizilerinden olan Ver Elini Aşk‘ın 2. bölüm fragmanı ve konusu.. Romantik komedi tarzında olan Ver Elini Aşk dizisi 2. bölümde neler olacak. Ver Elini Aşk 2. bölümüyle bölümüyle 14 Eylül Perşembe akşamı 20.00’de Kanal D’de…

VER ELİNİ AŞK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR / HABER İÇİN TIKLAYIN

Kaan’ın bir bebeği olduğunu öğrenen ve soluğu torununun evinde alan Emin Ağa’ya karşı Kaan boş durmaz ve hayatlarını etkileyecek olan Ayperi ile evliyiz yalanını söyler. Su bebek karşısında yelkenleri suya indiren Emin Ağa’nın, Kaan ve Ayperi’ye karşı şüpheleri vardır.

KAAN’IN YALANLARI BAŞINA İŞ AÇIYOR!
Ayaküstü onlarca yalan söylemeye alışık olan Kaan’ın patronu olan Fulya’ya söylediği yalan ise, döner dolaşır başına öyle büyük bir iş açar ki, Kaan ile dedesi restleşir. Bu restleşme Ayperi, Kaan ve Emin Ağa’yı farklı yollara sürükler.

VER ELİNİ AŞK 2. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

VER ELİNİ AŞK DİZİSİ KONUSU

Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden doğan kızıyla İstanbul’da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol insanı olan Kaan ile ablasını bulmak için köyden İstanbul’a gelen dediğim dedik Antepli bir köylü kızı olan Ayperi’nin yolları kesişir. Kaan’ın dünyalar tatlısı bebeği Su’ya dadılık yapmaya başlayan Ayperi ile Kaan her konuda zıtlaşsalar da bilmedikleri bir şey vardır. Onların kaderleri bundan yıllar önce Kıbrıs Savaşı sırasında birlikte yazılmıştır. 

Ver Elini Aşk dizisi

VER ELİNİ AŞK DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK

Kanal D’nin yeni dizisi Ver Elini Aşk’ın yayınlanma tarihi belli oldu. Yapımı Salacak Yapım’a ait Ver Elini Aşk’ın başrollerini Sevda Erginci, Ali İl ve Köksal Engür paylaşıyor. Bora Onur’un yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleminden. Ver Elini Aşk, 7 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında başlıyor.

VER ELİNİ AŞK DİZİSİ KANAL D EKRANLARINDA

Başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci, Köksal Engür, Asuman Dabak’ın olduğu ve Kaan (Ali İl) ile Ayperi (Sevda Erginci) arasında gelişecek aşka, komik olaylara şahit olacağımız dizi Ver Elini Aşk dizisi Eylül ayında Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak.

Yapımı Salacak Yapım’a ait Ver Elini Aşk’ın başrollerini Sevda Erginci, Ali İl ve Köksal Engür paylaşıyor. Bora Onur’un yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleminden.

Asuman Dabak, Hakan Pişkin, Ceren Koç, Büşra Çam, Nihal Menzil, Metin Keçeci, Toygun Ateş, Mesut Yılmaz, Gamze Demirbilek, Duygu Karaca, Gökay Müftüoğlu, Burcu Günay, Nazan Ayas ve Gülsün Sare Fil gibi birçok usta ve genç oyuncuyu kadrosunda bulunduran Ver Elini Aşk, ekranların en sevilen aile komedilerinden olmaya aday.

VER ELİNİ AŞK 1. FRAGMAN

Ver Elini Aşk dizisinde Kaan ve Ayperi isimli iki gencin yaşadıkları komik ve catışma dolu hikayesi ekranlara gelecek. Kaan zengin bir gençtir. Su adında bir kızı vardır; Kaan küçük kızı Su’ya bakmak için bir bakıcı bulur.

Ayperi despot bir iyilik perisidir;  Antepli bir köylü kızı olan Ayperi’nin hayatı ile Kaan’ın hayatı ve çocuk yetiştirme yöntemleri çok farklıdır. Bu farklılıklar Ayperi ve Kaan’ı sürekli karşı karşıya getirmektedir. Bu yüzden Ayperi ve Kaan hiç anlaşamazlar. Bir gün gelir Ayperi ve Kaan evlenmek zorunda kalır. İşte Ayperi ve Kaan’ın hikayesi böyle başlar.

Ali İl (Kaan)
1981 İstanbul doğumlu olan Ali İL 36 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro mezunudur. Sırlar Dünyası dizisi ile sanat hayatına başlayan Ali İL sonrasında Küçük Kadınlar Ihlarmurlar Altında ve Kırık Kanatlar dizilerinde rol almıştır. Ali İl’in ünlü olduğu dizisi ise Poyraz Karayel’de hayat verdiği Sadrettin karakteridir.
Kaan cool bir tiptir. Klasik olmaktan çok farklı deneyimlere açık olmayı sever. 1 yaşında su adında bir kızı vardır. Ona bakması için bir bakıcı tutar ve hayatı değişir.

Sevda Erginci(Ayperi)
1993 yılında İstanbul’da doğan Sevda Erginci 24 yaşındadır. Çocuk tiyatroları ile tiyatro hayatına başlayan Sevda Erginci oyunculuk eğitimi almıştır. 2002 yılında Koyu Kırmızı dizisi ile ekranlarımıza çıkmaya başlayan Sevda Erginci sonrasında tarihi dizi Veda’da rol almıştır. Sevda Erginci’nin ünlü olması ise Karagül dizisinde canlandırdığı Ayşe karakteri ile gerçekleşmiştir.

Ayperi genç bir kızdır. Şehir hayatından çok köy hayatını sever, yenilikçi olmaktan çok gelenekçidir. Antep’ten istanbul’a gelmiştir. Çocuk bakıcı olarak Kaan’ın evinde çalışmaya başlar. Kalabalık bir ailesi ve dedesi vardır.

denizli mutlu son

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ver Elini Aşk dizisi konusu ve oyuncuları

x