baby sensory

Yeni Evli Çiftlere Alınabilecek Ev Hediyeleri

24 Temmuz 2020 Cuma, 03:22

Yeni evli çiftlere hediye seçerken karşınıza pek çok alternatif çıkar. Dekoratif bir çiçek mi yoksa hoş bir vazo mu, şık bir tablo mu yoksa klasik bir borcam mı gibi sorular aklımızda dolanır durur. Eğer hediye alacağımız kişileri yakından tanıyorsak bu durum o kadar zor olmayabilir ancak uzak bir akraba veya eski bir arkadaşımız için hediye seçeceksek herkesin beğenebileceği ortak bir hediye seçmek çok da kolay olmayabiliyor. Ancak bazı hediyeler var ki herkes tarafından beğenilebilecek ve her evde kullanılabilecek cinsten. İşte yeni evli çiftler için alabileceğiniz ev hediyelerinden bazıları.

Çiçek Çiçek her zaman en güzel hediyelerden biridir. Herkesin sevebileceği orkideler, dekoratif çiçekler, saksıda çiçekler gibi hem eve tazelik katacak hem de evi renklendirecek çiçekleri yeni evli çiftler için ev hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz seçeceğiniz saksıda çiçek gibi ev bitkilerinin yanında dekoratif bir saksı alarak da sevdiklerinize şık bir ev hediyesi verebilirsiniz. Aradığınız tüm dekoratif çiçekleri https://www.tazecicek.com/’da bulabilir; çiçek sepeti, saksıda çiçek, çiçek buketi gibi daha pek çok formda sunulan çiçeklerden dilediğinizi yeni evli çiftlere ev hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Mutfak Eşyası

Yeni evli çiftler için ev dekorasyonunu tamamlamak biraz zaman alabilir. Dolayısıyla evde temel eşyaların yanında eksik olan küçük mutfak eşyaları, çeşitli aksesuarlar olması çok normal bir durumdur. Kettle, mutfak robotu, kek kalıbı, mikrodalga fırın gibi mutfak eşyalarını yakınlarınıza ev hediyesi olarak tercih edebilir, vereceğiniz hediye ile evin eksikliklerine siz de katkı sağlayabilirsiniz. Bunun dışında latte bardağı, türk kahvesi fincan takımı gibi ilk akla gelecek ürünler dışında kalan ürünleri tercih ederek sevdiklerinize hoşluk yapabilirsiniz.

Duvar Aksesuarları

Duvarları süsleyecek, evin olmazsa olmazı dekorasyon ürünü olarak yeni evli çiftlere ev hediyesi olarak tablo gibi duvar aksesuarları satın alabilirsiniz. Ancak duvar aksesuarı seçerken her evin dekorasyonu ile uyum sağlayabilecek bir aksesuar olmasına özen gösterin. Ahşap çerçeveli modelleri veya sade, beyaz çerçeveli modelleri tercih edebilir, salon tablolarından ziyade mutfak veya oturma odası tabloları seçerek her eve yakışacak tercihler yapabilirsiniz.

Nevresim Takımı

Yeni evli çiftler genelde misafirler için önemli detaylara pek öncelik vermezler. Yedek nevresim takımı, yastık, yorgan gibi yatak örtüleri bir evin olmazsa olmazıdır. Özellikle kültürümüze yakışır şekilde misafir ağırlamak için hiç kullanılmasa da her daim tertemiz şekilde dolaplarda bekleyen nevresim takımları mevcuttur. Siz de yeni evli çiftlere yatak örtüsü takımı alarak kullanışlı ve şık bir ev hediyesi alabilirsiniz

You must be logged in to post a comment Login