baby sensory

Yüksel Bel Pantolonla Kombin

27 Temmuz 2020 Pazartesi, 15:50

Birkaç sezondur düşük bel pantolonun liderliğinin sona ermesi ile birlikte yüksek bel pantolon deyim yerindeyse zirve yapmış durumdadır. Özellikle bu tarz pantolonlar artık her dolapta bulunmaktadır çünkü her vücut tipine uygun modellerinin olması kadınlar için vazgeçilmez yanının olmasının sebebidir. Yüksek bel pantolon sayesinde göbek ya da beldeki fazlalıkların kapanması aslında bu kadar popüler olmasının sebeplerinden biridir. Şık ve rahat ürün modelleri her yaş grubu kadına uygundur.

Yüksel Bel Pantolon ve Ayakkabı Kombini

Yüksel bel pantolon beyaz spor ayakkabılarla her zaman rahat ve stil olur. Topuklu botlarla hem gündüz hem gece şıklık yaratılabilir. Aslında sneakerlar ya da oxford model ayakkabılarla bile tarz olunur. Özellikle siyah yüksek bel pantolon ile siyah botlar her zaman şıklık demektir.
Yüksek bel pantolon özellikle kısa boylu kadınlarda kemerli kullanıldığında çok daha hoş görünür. Beraberinde çanta ve ayakkabı seçimi ile de bu hoşluk katlanır. Bazı yüksel bel pantolonlar ayak bileklerindedir; bu tarz olanlar şık bir ayakkabı ile kombinlendiğinde ortaya harika bir görüntü çıkacaktır. Yüksek bel pantolonlar aynı zamanda gömleklerle ve V yaka bluzlarla çok yakışan parçalardır; böylelikle kısa boylu bir kadın bile uzun görünebilir. Yüksek bel pantolonlar kullanılırken dikkat edilmesi gereken pantolonun boyu, darlığı ya da bolluğu, altına seçilecek ayakkabıdır. Yüksek bel pantolonlar uzun hırkalar ve botlarla, çizgili bir bluz stiletto ayakkabı ile şıklık kazandırılır. Bir gömlek ve topuklu ayakkabı ile gerek işyerinde gerek sosyal hayatta çok rahat kullanım sağlanır. https://www.twist.com.tr/kadin-pantolon-modelleri/ adresinden satın alma işlemi yapabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login