Yemek Takımı Kanal D

04 Mart 2014 Salı, 23:21
687_spot-kanaldbgn

ABC’de yayınlanan ve Amerika'nın en çok izlenen programlarından biri olan “The Chew”, 04 Kasım Pazartesi günü saat 11.00'de, Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor!                

Amerikan'ın en ünlü isimlerinden, Carla Hall, Clinton Kelly, Daphne Öz, Mario Batali ve Michael Symon'in sunuculuğunu üstlendiği programda;  yemek, bitkiler, pişirme teknikleri, yemeklerin vücudumuzdaki etkileri, tatlılar, içecekler; kısacası ‘yemek’ deyince aklınıza gelebilecek her türlü yiyecek ve içecek konuları, tüm detaylarıyla işlenecek.

Yemek ve sağlık başlığını içeren her türlü konunun; çok özel bölümlerle, çok farklı başlıklar ve konseptler içinde ele alınacağı projede, çok özel sürpriz bölümler de yeralacak.                

Kendi alanlarında ün yapmış, özellikle yemek konusundaki başarılarıyla adlarından sıkça söz ettiren 5 sunucusuyla gerçekleşecek program, ekran başındaki milyonlara vazgeçilmez anlar ve doyumsuz sohbetler sunacaklar. Yapımcılığını Artı Film’in üstlendiği “Yemek Takımı”; Dilara Koçak, Yağız İzgül, Uğur Volkan Uysal, Natali Gökyay ve Wilco Van Herpen’ın sunumuyla hafta içi her gün, gündüz kuşağında yayınlanacak. 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>