Anneler ile Kızları

04 Mart 2014 Salı, 20:00
KANAL: STAR TV
YAYIN GÜNÜ: PAZARTESİ
SAAT:20.00
13. BÖLÜM

DGülizar töre kanunlarından kaçabilecek mi? Hasret kaldığı oğluna kavuşmanın bedeli ne olacak? Defne nasıl karar verecek? Tüm sorular Pazartesi akşamı Star TV’de yanıt bulacak.
Hiç beklemediği bir anda Ömer’i karşısında gören Gülizar için yeni kararlar alma zamanıdır. Ömer, Gülizar ve Gülcan’la birlikte İstanbul’dan uzaklara gitme planları yapar. Gülizar ise Malatya’ya doğru yola çıkar ve amacı ne olursa olsun gidip Yusuf’u almaktır.
Gülizar’ın Malatya’ya gittiğini öğrenen Ömer hiç düşünmeden peşine takılır. Ancak bu yolculuk bir süre sonra onları başka yönlere savuracaktır. Gülizar’ın ölüme gidişini eli kolu bağlı izlemekten başka bir şey gelmez Ömer’in elinden.
Gülizar’ın tehlikenin tam ortasında kaldığını öğrenen Defne ise zor bir karar almak zorundadır. Ya Gülizar’ı orada kaderine terk edecek ya da peşinden gidecek.
Gülizar aylar sonra Yusuf’una kavuşur. Ancak bu kavuşmanın, bir ömür sürecek ayrılığın başlangıcı olacağını bilmiyordur anne-oğul.
GENEL KONU:
Başrollerini Ebru Özkan ve Feride Çetin’in paylaştığı dizi, biri İstanbul’da diğeri Malatya’da yaşayan Defne ve Gülizar’ın, benzeyen kaderlerinin yollarını birleştirmesini konu alıyor.
Senaryosunu Leyla Karaloğlu ile Seval Bozkurt’un yazdığı Anneler ile Kızları’nın oyuncu kadrosunda Ebru Özkan ve Feride Çetin’in yanı sıra, Levent Üzümcü, Şerif Sezer, Selda Özer, Ozan Çobanoğlu ve Hüseyin Soysalan da var.

NTC MEDYA’nın yapımını üstlendiği dizinin yapımcısı Mehmet Yiğit Alp, yönetmeni ise Küçük Kadınlar’dan sonra Anneler ile Kızları’nın yönetmen koltuğuna oturan Hakan Arslan.

OYUNCULAR:
Defne: Ebru Özkan
Gülizar: Feride Çetin
Kerem: Levent Üzümcü
Ömer: Ozan Çobanoğlu
Sacit: Hüseyin Soysalan
Hikmet: Ali Hürol
Pınar: Dilşad Bozyiğit
Feride: Hülya Şen
Aysel: Hikmet Körmükçü
Hamdi: Ergun Kuyucu
Av. Ersan: Mehmet Polat
Sevil: Gülden Dudarık
Sedat: İsmail Demirci
Fatma: Tuğçe Karaoğlan
Çağla: Deniz Barut
Yağmur: Duru Lal Peker
Gülcan: Ayça Aru
Şerif Sezer
Selda Özer
KÜNYE:
YAPIM: NTC MEDYA

YAPIMCI: MEHMET YİĞİT ALP

YÖNETMEN: HAKAN ARSLAN

SENARYO: LEYLA KARALOĞLU- SEVAL BOZKURT

MÜZİK: UĞUR AKYÜREK

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: SARP KAYA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

x