100 kişilik ekiple Hindistan’a Türk filmi çıkarması

29 Aralık 2015 Salı, 02:28

Sermiyan Midyat yeni filmi Bir Baba Hindu için 100 kişilik ekibiyle Hindistan’da!

Merakla beklenen ilk Türk Bollywood filminin kamera arkası da kadrosu kadar iddialı! Filmin ışık şefliğini, ‘Slumdog Millionaire’ ‘Eat, Pray, Love’, ‘Mission Impossible’ gibi unutulmaz filmlere imza atan Mulchand Dedhia yapıyor!

Ayrıca çekimler sırasında Midyat, yan stüdyoda çalışmalarını sürdüren ünlü oyuncu Salman Khan ile de sıkı bir dostluk kurdu! Khan’ın çekimlerinin bir kısmı Türkiye’de gerçekleşen filmi ile ilgili uzun uzun sohbet ettiler. Yüzlerce Hintli cast’ın da rol alacağı filmin başrollerinde Sermiyan Midyat ile 2010’da Dünya Güzeli seçilen, Hintli oyuncu Nicole Faria bulunurken, renkli kadroda Burak Satıbol ve Bülent Kayabaş gibi isimler de bulunuyor. bir-baba-hindu-sermiyan-midyat-1BKM yapımı ‘Bir Baba Hindu’ filminin kadrosunda henüz ismi açıklanmayan sürpriz isimler de yer aliyor.

ORLANDO BLOOM’A YOK SERMİYAN MİDYAT’A VAR!

Geçtiğimiz günlerde Londra’dan Yeni Delhi’ye giden Orlando Bloom vizesi olmadığı için Hindistan’a giriş yapamadı ama Sermiyan Midyat 100 kişiyi aşan prodüksiyon ekibiyle Hindistan’da filmini çekiyor!

You must be logged in to post a comment Login