baby sensory

Sarı Bilal öldü mü?

04 Mart 2014 Salı, 20:03

TVaktuel.com: Suskunlar dizisinde Ecevit ile Sarı Bİlal’in ölümüne kavgası damga vurdu.

Suskunlar’da Sarı Bilal en yakın arkadaşlarını karşısına alma pahasına Kuyudibi’ni eski suç batağı olan günlerine geri döndürmek ister. Bunun içinde ilk olarak silah işine girer. Kuyudibi eski günlerdeki gibi suçun ve kanunsuzluğun yeri olacaktı. Sarı Bilal’ın bu uğurdaki ilk silah satışında beklenmedik bir olay yaşandı ve mahallelinin ‘Kuyudubu eskisi gibi olmasın’ isyanı Sarı Bilal’ın işine engel oldu. Sartı Bilal, silah satışının ortasında çıkan kargaşada yanlışlıkla silahını ateşledi. Bilal, yerd yatan Ferhat’ın cansız bedenini görünce kahroldu. Bilal’in silahından çıkan kurşıun o sırada Bilal’in yanına gelmeye çalışan Ferhat’ı vurmuştur.

ÖLÜMÜNE KAVGA

Gurur, Nisan’ın yardımıyla Ecevit’i Kuyudibi’ne yollar. Kuyudibi’ne gelen Ecevit, Ferhat’ın ölümü üzerine çılgına döner ve Sarı Bilal’le ölümüne kavgaya tutuşur. İki arkadaş gerçeği bilmeden bıçakla kavga ederken, onları uzaktan izleyen Gurur amacına ulaşmanın mutluluğunu yaşar. Ferhat’ın ölümünde bilinmeyen gerçek, Sarı Bilal’in kurşunuyla değil Gurur’un uzaktan bilerek vurması sonucu ölmesidir.tvaktuel.com İki kankardeş bu gerçeği bilmeden silah dükkanından içeriye girerler. Artık o silah dükkanından bir kişi çıkacaktır. Kapı açıldığında Ecevit dışarı çıkar ve Ahu gözyaşlarına boğulur. Sarı Bİlal içerdedir ve ölüp ülmediğini önümüzdeki hafta cevap bulacaktır.

SARI BİLAL ÖLDÜ MÜ

İzleyenler bazırları başrol oyuncularından Sarı Bilal’in ölmesinin mümkün olmadığını, yaralandığını ve kurtulacağını düşünüyorlar. tvaktuel.com Bu fikire karşı çıkanlar ise dizinin reytinglerindeki kötü gidişatın devam etmesinden dolayı dizinin yakın zamanda final yapacağını ve Sarı Bilal karakterinin de öleceğini iddia ediyorlar.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...