e
sv

İşler Güçler’den Şampiyonlar Ligi geyiği

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

TVaktuel.com ÖZEL HABER: Star TV ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisinin dün akşam yayınlanan bölümü izleyenleri şaşırttı.

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in başrollerinde olduğu İşler Güçler dizisinin bu haftaki bölümü izleyicileri şaşırtan bir yerden başladı. Üç kafadar Sayısal Loto’dan büyük ikramiye kazanmışlar ve yeni bir şirket kurmak için çalışmalara başlamışlardır. Yeni şirket kurmaktaki amaçları Şampiyonlar Lig’nin yayın haklarını almaktır. Üç kafadarın mali işlerine bakan yarımcıları bu fikri çok akıllıca bulurlar. Yayın haklarını kanallara satarak çok para kazanabileceklerini düşünürken Ahmet, Murat ve Sadi asıl amaçlarını açıklarlar: “Şampiyonlar Ligi maçları hiçbir kanalda yayınlanmayacak”. Bu görüntülerin ardından dizi yeni bölümü ile yayınlandı. İşler Güçler ekibi Rambo filmleri ile de aynı şekilde dalga geçmişti.

İzleyicilerin bazıları İşler Güçler dizisinin ilk sahnesinde yaşanan bu dialogları anlayamadı. İşler Güçler ekibi, dizinin yayınlandığı salı günleri ve eski yayın günü salı günleri Şampiyonlar Ligi maçları ile aynı güne denk gelmesi yüzünden uğradıkları zararı bu şekilde gösterdiler.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

İşler Güçler’den Şampiyonlar Ligi geyiği

x