Şehzade Mustafa Mehmet Günsur'un ilk görüntüleri

04 Mart 2014 Salı, 20:11

'Muhteşem Yüzyıl', sürpriz kadrosuyla 14 Eylül Çarşamba akşamı yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor.

KARŞINIZDA ŞEHZADE MUSTAFA MEHMET GÜNSUR
MUHTEŞEM YÜZYIL 4. FRAGMANI


MUHTEŞEM YÜZYIL 3. FRAGMANI
SULTAN SÜLEYMAN VE VALİDE SULTAN KARŞI KARŞIYA


Takvim Gazetesi'nin haberine göre, başrollerini Nebahat Çehre, Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Selma Ergeç ve Okan Yalabık'ın paylaştığı dizinin kadrosuna Mehmet Günsür de katıldı. Günsür, dizide Kanuni Sultan Süleyman'ın oğlu Şehzade Mustafa karakterinin büyümüş halini canlandıracak.

Dizinin teaser çekimleri için İtalya'dan İstanbul'a gelen Oyuncu, 'Çok keyifli bir ortam ve çok iyi anlaşan bir ekip. Bu enerji de etrafa yayılmış durumda' dedi.

ŞEHZADE MUSTAFA SINAV OLACAK

Şehzade Mustafa karakterinin kendisi için bir sınav olacağını söyleyen Günsür, 'Daha önce böyle net kostümlü bir projede yer almamıştım. Şehzade Mustafa da bütün dengeleri değiştiren bir karakter. Hala araştırıyorum, kitaplar okuyorum. Öğrendikçe daha da heyecanlanıyorum' dedi. Günsür, dizinin çekimleri için kasım ayında yeniden İstanbul'a gelecek.

BİR BAŞKA SÜPRİZ OYUNCU

Dizinin henüz yayınlanmadan ses getiren Mohaç Seferi sahnesinde ise sürpriz bir isim rol aldı. Osmanlı ordusunun en önemli birliklerinden 'Deliler'in başı Deli Sabit'i Demir Demirkan canlandırdı. Ünlü şarkıcı, oynadığı karakter için “Korkunç ve tuhaf gözükmesine rağmen insani bir kişiliği var” yorumunu yaptı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...