baby sensory

Dr. Feridun Kunak Show Kanal 7

04 Mart 2014 Salı, 21:27

DR. FERİDUN KUNAK SHOW
HAFTA İÇİN PAZARTESİ'DEN PERŞEMBE'YE
09.45 KANAL 7

Op. Dr. Feridun Kunak’tan alternatif tedavi yöntemleri Kanal 7'de ekranlara geliyor… Sunuculuğunu Dr. Feridun Kunak ve eşi Serap Kunak’ın üstlendiği sevilen aile programı “Dr. Feridun Kunak Show” yeni sezona yenilenerek giriyor. Sağlık sorunlarını herkesin anlayabileceği bir dille anlatan Dr. Feridun Kunak sağlık şov yapıyor.

Sağlıktan güzelliğe birçok konuda önemli bilginin herkesin anlayabileceği bir şekilde aktarıldığı Dr. Feridun Kunak Show,  öğretmeye devam ediyor. Ekran başındakilere sabah sporu  yaptıran Feridun Kunak, program boyunca izleyicinin sürekli hareket etmesini sağlıyor. Televizyon tembelleştirir tezinin aksine Dr. Feridun Kunak Show izleyeni katılımcı yapıyor ve ekran başındakileri yoruyor.

Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar,  ağrılar için alternatif yöntemleri, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular yer alıyor.

Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi yöntemleri de izleyicilere anlatılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin veriliyor.

Program boyunca canlı telefon bağlantılarıyla sağlık sorunlarını bildirenlere çözüm önerileri sunulurken, stüdyo konuklarının sağlık sorunlarına da canlı yayında çare bulunuyor.

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09.45'te Kanal 7’de.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...