baby sensory

Dila Hanım vuruldu ölecek mi?

04 Mart 2014 Salı, 21:29

TVaktuel.com DİZİ HABER: Dila Hanım dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Hatice Şendil'in canlandırdığı Dila karakteri vuruldu.

Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde Dila kimin tarafından ve niçin kaçırıldığını bilmeden, kapatıldığı yerde çaresizce akıbetini beklemektedir.Kaçıranlrın hedefi, Dila'nın bankadaki parasını almaktır. Dila ve yanındaki 2 kişi bankaya gelerek hesaptan para çektiler. Banka çıkışında ise onalrı bir sürpriz beklemekteydi. Rıza sonunda Dila'nın yerini bulmuş ve bankanın önüne gelmişti. Dila'nın yerini sadece Rıza bulmamıştı, Azer'de Dila'yı kurtarmak için oraya geldi. Soygunculardan biri kaçarken diğeri Dila'yı öldürmekle tehdid ederek kaçmaya çalıştı. Azer'in silahını indirmemesi üzerine soyguncu silahına davranarak Azer'i öldürmeye çalıştı. Azer daha önce silahına dokundu ama kurşun'un hedefinde Dila vardı! Vurulan Dila, soyguncu ile birlikte yere düştü.

Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde Dila'ya gelen kurşun'un sıyırdığı ve soyguncuyu vuracağı iddia edildi. Aldığı sıyrıktan dolayı yere düştüğü iddia edilen Dila'nın gerçeği  önümüzdeki hafta belli olacak.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...