baby sensory

Aramızda Kalsın Star TV

Usta oyuncu diziye geri döndü…

02 Ağustos 2014 Cumartesi, 21:50

Aramızda Kalsın dizisi konusu ve oyuncuları

Dizi yeni sezonuyla Eylül ayında Star TV ekranlarında yayınlanacak. Başrollerinde Uğur Yücel, Gökçe Bahadır gibi oyuncuların rol aldığı Aramızda Kalsın dizisinde Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Yadigar karakterinin kocası olarak ilk bölümde konuk oyuncu olarak katılan Cengiz Bozkurt, yeni sezonda dizinin devamlı oyuncusu olacak.

cengiz bozkurt

ARAMIZDA KALSIN DİZİSİNİN KONUSU

Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek. Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor.

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa ve Hüsne, Bahattin, Civan ile yola çıkmışsa, evet! Yadigar’ın bu masalı yaşayabilmesi için, bazı kabusları görmesi gerekmişti.

Yadigar, “Ömrümün en kara günü” dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka; izleyiciler de özledikleri sıcak, samimi ve bir o kadar eğlenceli aileye kavuşacak.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...