Kara Para Aşk dizisi ATV

Kara Para Aşk dizisi konusu, oyuncuları ve yeni bölüm fragmanı

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in paylaştığı “Kara Para Aşk” 19. bölümüyle 8 Ekim Çarşamba akşamı 20.00’de ATV’de..İşte yeni bölümde yaşanacaklar.

Kara Para Aşk 19. bölüm 2. fragmanı

Kara Para Aşk 19. bölüm 1. fragmanı

Kara Para Aşk’ta bu hafta Ömer, Elif’e ilan-ı aşk ediyor.
Elif’ten kara para akladığını kendisinden gizlediği için ayrılan Ömer, dizinin yeni bölümünde aralarındaki engelleri hiçe sayarak sevdiği kadına onu çok sevdiğini itiraf edecek. Ömer’in heyecanla organize ettiği kahvaltı randevusuyla bir araya gelen ikilinin romantik sahneleri izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Dizinin yeni bölümünde; Tayyar’a adım adım yaklaşan Ömer, yakaladığı ipuçları Elif ile paylaşacak. Baba yarısı olarak gördüğü Tayyar’ın katil olabileceğini kabul edemeyen Elif ise Ömer’e inanmamakla birlikte yine de önlem almak isteyecek. Ömer tarafından köşeye sıkıştırılan Tayyar ise; bir yandan Elif’in en yakınıymış gibi davranırken bir yandan da Elif’in kara para aklamak için Roma’ya gidiş operasyonunu yeniden gözden geçirecek. Elif, Ömer’in itirafına ne tepki verecek? Tayyar’ın peşine düşen Ömer gerçeklere ulaşabilecek mi? Ömer’den kurtulmak isteyen Tayyar nasıl bir plan yapacak? Elif, Tayyar’dan şüphelenen Ömer’e inanacak mı?

KARA PARA AŞK 17. BÖLÜM 3. FRAGMAN

NEBAHAT ÇEHRE KARA PARA AŞK’TAN NEDEN AYRILDIĞINI AÇIKLADI-HABER İÇİN TIKLAYIN

17. BÖLÜM KONUSU

Arda ve Pelin’in yaşadıklarına şahit olan Ömer, Elif’in ellerinden uçup gitmek üzere olduğunu fark eder. Arda gibi geç kalmak istemez ve Elif’in karşısına çıkıp onu affettiğini ölesiye sevdiğini itiraf eder. Elif’in bu itirafa tepkisi ne olacaktır? Tayyar’ın fevri davranıp hata yapmasını bekleyen Ömer bir yandan da Taner cinayetini çözmeye çalışır. Üstelik bu kez Hüseyin de onu desteklemekte ve yardım etmektedir. Arda, Pelin, Ömer ve Hüseyin Taner’i öldüren koğuş arkadaşı Halil’le Tayyar arasındaki bağı bulabilmek için harekete geçer. Ömer’in açık açık peşinde olduğunu söylemesi Tayyar’ı çıldırtmıştır. Ali vasıtasıyla Ömer’in uyarılmasını sağlayan Tayyar bununla yetinmeyecektir. Ömer’den kurtulmak için daha sert bir çözüm bulması gerekmektedir. Hüseyin ve Ali’den yardım ister. Tayyar’ın Ömer için tasarladığı yeni plan nedir? Metin’in davranışları karşısında sarsılan Nilüfer kendisini odasına kapatır. Metin ona ulaşmaya ve kendisini affettirmeye çalışır ve bunun için Nilüfer’i şoke edecek, hayatını değiştirecek bir sürpriz hazırlar. 24 Eylül Çarşamba Günü Saat 20:00’de atv’de…

KARA PARA AŞK 17. BÖLÜM 2. FRAGMAN

KARA PARA AŞK’TA ELİF VE ÖMER’İN AŞK OYUNU-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

KARA PARA AŞK 17. BÖLÜM 1. FRAGMAN

KARA PARA AŞK’IN YENİ SEZONUNDA ÖLÜM ŞOKU-İKİ OYUNCU DİZİDEN AYRILDI-İŞTE DETAYLAR

kara-para-aşk-dizi-15KARA PARA AŞK 15. BÖLÜM 1. FRAGMANI

KARA PARA AŞK YENİ SEZONDA NELER OLACAK? YENİ SEZONDAN TÜYOLAR İÇİN TIKLAYIN

YENİ SEZONDA SEYİRCİYİ ŞAŞIRTACAK SÜRPRİZLER
ömer-elif-kara-para-aşkSenaryosunu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmenliğini üstlendiği dizi yeni sezonunda pek çok sürprize gebe! Geçtiğimiz Mart ayında yayına başlayan ve 13 bölümde izleyicinin gönlüne taht kuran Kara Para Aşk, bol sürprizli bir sezona merhaba diyor. Sürükleyici hikayesine eklenen yeni oyuncularıyla izleyiciyi her bölümünde heyecana dahil edecek dizi, bir yandan da sevgi ve aşkı hayatta en önemli değerlerden sayanlara da umut ışığı olacak.

Yalansız temiz bir aşk için Ömer’e gerçekleri itiraf eden Elif  fedakarlıklarına cevap bulabilecek mi? Gerçek yüzünü gösteren Hüseyin’in sakladığı başka şeyler var mı?  Zerrin’in ani ölümü Tayyar’ı güçlendirecek mi? Tüm bu soruların cevapları bu akşam Kara Para Aşk’ın yeni bölümünde…

SEYİRCİ ARTIK GERÇEĞİ BİLİYOR!
Kara Para Aşk’ın sezon finalinde Hüseyin’in hem elmasları çalan kişi hem de katil olduğunu öğrenmiştik. Sezon başlarken dizinin başrol oyuncuları izleyicilere ipuçları verdi:

ENGİN AKYÜREK:
– Bu sezon Ömer’i neler bekliyor?

“Ömer bu hikayenin en masum karakteri, aslında Elif de öyle… Geçtiğmiz sezon iki masum karakterin bir araya gelme hikayesini anlattık. Bu sezon Ömer, Elif’le abisinin arasında kalacak. Bir tarafta abisi, diğer tarafta sevdiği kadın. Sevdiği insan artık bir suçlu, abisi katil. Bu sezon, Ömer’in bunları anlaması ve çözmeye çalışmasıyla geçecek. Ömer duruşuyla, adalet anlayışıyla bir şeyler söylüyor zaten, “Aşk mı, değerlerimiz mi?” Bunlar bu sezon Ömer’i en çok meşgul edecek konular…”

TUBA BÜYÜKÜSTÜN:
– Elif’in itirafı ardından Ömer’in cevabı merakla bekleniyor. Elif ve Ömer’in yaşadığı gibi büyük aşklarda sizce aşk her şeyi affedebilir mi?

Elif, Ömer’i kaybetme pahasına dürüstlüğü seçti.. Ben her zaman aşkın herşeyin önüne geçeceğine inanmam. Önemli olan güvendir. İnsanın güveninin kırıldığı yerde de canı çok yanar, kalbi acır ve bir şeyler zedelenir. Ne kadar aşık olsan da o güven olmadıktan sonra o insanla beraber olman o kadar da kolay değildir.”

KARA PARA AŞK 14. BÖLÜM 2. FRAGMAN

ÜNLÜ OYUNCU KARA PARA AŞK’A KATILDI-DETAY İÇİN TIKLAYIN

KARA PARA AŞK 14. BÖLÜM FRAGMANI

KARA PARA AŞK YENİ SEZON 2. TANITIM FRAGMANI

KARA PARA AŞK YENİ SEZON 1. TANITIM FRAGMANI

TÜRK TELEVİZYONLARININ EN UNUTULMAZ DİZİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Duyguları ve mantığı arasında kalan Nilüfer’in, Metin’le yakınlaşması izleyenleri her bölümde olduğu gibi yine ters köşeye yatıracak. Çaresiz kalarak başına gelenleri kabullenmeye çalışan Nilüfer ile sevgisiz büyüyen Metin’in birbirlerine kendilerini anlattığı sahneler izleyenleri derinden etkileyecek.

Stockholm sendromu nedir?kara-para-aşk-8

Stockholm sendromu, rehinenin kendisini rehin alan Terörist kişiyle olası diyalog sürecinde oluşan duygusal  anlamda sempati ve empati oluşması olarak özetlenebilecek psikolojik durumu anlatan literatür terimdir. Psikiyatr Nils Bejerot tarafından adlandırılan sendrom, ismini 1973 yılında İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşanan bir olaydan almaktadır. Banka soyguncusu tarafından altı gün boyunca rehin tutulan bir kadın, soyguncuya duygusal olarak bağlanır. Serbest kaldığında soyguncuyu savunmakla kalmaz, nişanlısını terk ederek kendisini rehin alan banka soyguncusunun hapisten çıkmasını bekler.

Sürprizlerle dolu yeni bölümde Ömer ve Elif, Nilüfer’i kurtarabilecek mi yoksa Nilüfer, Metin’le birlikte yeni bir yol mu izleyecek?

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’ÜN DÖVMESİNİN GİZEMİ

tuba büyüküstün dövme

Kara Para Aşk’ın hikayesinin ilerleyişinde Elif karakterine çok uygun olacağı düşünülerek, Tuba Büyüküstün’e Hint kınasıyla geçici bir dövme yapıldı. Sürükleyici hikayesiyle ilk bölümünden izleyenlerin gönlüne taht kuran Kara Para Aşk’ın geçtiğimiz günlerde ekrana gelen bölümünde Elif karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün’ün dövmesi dikkat çekti.

Roma’da yaşayan başarılı bir tasarımcı olan Elif’in beğenilen kostümleri ve aksesuarlarının yanı sıra sırtında noktalar halinde yer alan dövmesi de merak konusu oldu. Dizinin 3.bölümünde gördüğümüz dövmenin anlamını merak eden hayranlar,  sosyal paylaşım sitelerinde tahminlerde bulunarak gündem oluşturdular.

Hikayenin ilerleyişinde Elif karakterine çok uygun olacağı düşünülerek, Tuba Büyüküstün’e Hint kınasıyla geçici bir dövme yapıldı. Esrarengiz dövmenin dizinin hikayesiyle ilgili bağlantısı 4.bölümde ortaya çıkacak. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı Kara Para Aşk 4.bölümüyle 2 Nisan Çarşamba günü saat 20:00’da ATV’de…

KARA PARA AŞK’TA KİM HANGİ ROLDE?
Ay Yapım imzalı, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı,Ahmet Katıksız’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu  “Kara Para Aşk” sürükleyici hikayesinin yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Kara Para Aşk’ta Elif’in (Tuba Büyüküstün) annesi Zerrin karakterini Nebahat Çehre, babası Ahmet Denizer’i Aytaç Arman, en yakın kız arkadaşı Bahar karakterini ise Tuvana Türkay canlandıracak. Denizerler’in aile dostu, başarılı bir işadamı olan Tayyar karakterine Erkan Can hayat verecek. Başarılı oyuncu Saygın Soysal ise Metin karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

ROMANTİZM DOLU

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün yerli ve yabancı hayranları için fragmanlar, Türkçe’nin yanı sıra Yunanca, Arapça ve İngilizce hazırlandı. Yeni fragmanlarda, iki ünlü oyuncunun birbirinden çarpıcı romantizm dolu görüntülerine de yer verildi.

DEV BİR KADRO

Kara Para Aşk diziside Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’le birlikte Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor.
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor.

Kara Para Aşk’ın yeni tanıtımı merak uyandırdı. Bir cinayetle bir gecede değişen hayatların anlatılacağı dizinin ikinci tanıtımında ilk bölümden çarpıcı görüntülere yer verildi.

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu  “Kara Para Aşk” ın yeni tanıtımında diziden birçok ipucuna yer verildi.

“İLK YALANINA KADAR HERKESE GÜVENEBİLİRSİN!”

Engin Akyürek’in Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün’ün varlıklı bir ailenin Roma’da yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif karakterini canlandıracağı dizide; ikilinin yolları sevdiklerini kurban verdikleri bir cinayetle kesişecek. Ömer ve Elif gizem dolu cinayeti araştırdıkça etraflarındaki herkesin bir sırrı olduğunu öğrenecekler.

“ BİR CİNAYETLE BİR GECEDE DEĞİŞEN HAYATLAR!”
Kara Para Aşk dizisi Atv

Geçirdiği başarılı operasyonların ardından Emniyet Müdürlüğü tarafından ödüle layık görülen Ömer’in hayatı; mutluluğunu sözlüsüyle paylaşmak için İstanbul’a geldiğinde karşılaşacağı acı sürprizle birlikte değişecek.

Kara Para Aşk’ta Ömer’in (Engin Akyürek) nişanlısı ilkokul öğretmeni Sibel karakterini Selin Ortaçlı, ağabeyi Hüseyin’i ise Burak Tamdoğan canlandıracak. Elif’in babası Ahmet’e Aytaç Arman, annesi Zerrin karakterine ise Nebahat Çehre hayat verecek.

Kara Para Aşk çok yakında Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

VAN’DA ÇEKİMLER YAPILDI Kara Para Aşk dizisi Atv
Ekranlara heyecanlı ve sürükleyici bir hikayenin geldiğinin sinyallerini veren tanıtımda Van’dan nefes kesen görüntüler dikkat çekti. Çocukluğunda babasını faili meçhul bir cinayete kurban verdikten sonra polis olmaya karar veren ve Van Organize Suçlar Şubesi’nin gözde komiseri olarak mesleğine devam eden Ömer’in başarılarına yer verilen tanıtımda; Van şehri de tüm güzellikleriyle yer aldı. Çekimler için dört gün süresince Van’da kalan ekip, Van Kalesi ve Van Gölü gibi mekanların çekimini helikopter ile gerçekleştirdi.

İŞTE KARAKTERLER

Sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olan başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in paylaştığı Kara Para Aşk’ın tam oyuncu kadrosu ve dizide canlandıracakları karakterler belli oldu.İşte Kara Para Aşk’ın kadrosu

Tuba Büyüküstün (Elif Denizer)

30 yaşlarında kendine güvenen başarılı bir mücevher tasarımcısı Ahmet ile Zerrin’in kızı

Engin Akyürek (Ömer Demir)

30 yaşlarında organize suçlar şubesinde komiser.Sibel ile nişanlı

Erkan Can (Tayyar Dündar)

50 yaşlarında işadamı aynı zamanda uyuşturucu baronu,Fatih’in babası

Nebahat Çehre (Zerrin Denizer)

60 yaşındadır.Ahmet’in karısı Aslı,Elif ve Nilüfer’in annesi

Tuvana Türkay (Bahar Çınar)

30 yaşlarında Elif’in çocukluktan beri dostu Levent’in büyük aşkı

Emre Kızılırmak (Levent İnanç)

30 yaşında Bahar’ın sevgilisi işletme mezunu,işsiz

Aytaç Arman (Ahmet Denizer)

Zerrin’in kocası Denizer Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Hazal Türesan (Aslı Denizer)

40 yaşlarında Ahmet ve Zerrin’in en büyük kızı Taner’in karısı

Serkan Kuru (Taner )

Aslı’nın kocası Denizer Holding’de çalışıyor.

Bestemsu Özdemir (Nilüfer Denizer)

Ahmet ve Zerrin’in en küçük kızları neşeli ve eğlenceli

Güler Ökten (Elvan Demir)

65 yaşlarında Hüseyin ve Ömer’in annesi

Burak Tamdoğan (Hüseyin Demir)

Ömer’in ağabeyi İstihbarat Bölümün’de Komiser evli ve iki çocuk babası

Damla Colbay (Demet Demir)

20 yaşlarında üniversite sınavlarına hazırlanmakta Hüseyin’in kızı Ömer’in yeğeni

Bedia Ener (Fatma Andaç)

55 yaşlarında Ev Hanımı Bekir’in karısı Sibel ve Hatice’nin annesi

Selin Ortaçlı (Sibel Andaç)

30 yaşlarında Ömer’in nişanlısı ilkokul öğretmeni

Ali Yörenç (Fatih Dündar)

Üniversite mezunu 27 yaşında Tayyar’ın oğlu

Saygın Soysal (Metin Dündar)

30-35 yaşlarında Tayyar’ın yeğeni ve en has adamı

İlkin Tüfekçi (Pelin Serter)

25 yaşlarında Emniyet Müdürlüğü’nde komiser

Ahmet Tansu Taşanlar (Arda Çakır)
30-35 yaşlarında Emniyet İstihbarat’da komiser evli Ömer’in yakın arkadaşı

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in başrolünde olduğu ATV’nin yeni dizisi ‘Kara Para Aşk’ın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Birbirlerine yabancı olsalar da sevdikleri insanları kaybederek aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan ‘Elif’ ile ‘Ömer’in hikayesini anlatan diziden ilk kareler ortaya çıktı.

TUĞBA’LI İLK ÇEKİM

Tuğba Büyüküstün, yeni dizisi ‘Kara Para Yalan Aşk’ın çekimleri için Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaydı. Yeni imajıyla dikkat çeken oyuncu, senaryo gereği ölen babasının mezarında gözyaşı döktü.
Son olarak rol aldığı ‘20 Dakika’ dizisinden sonra “Bir süre televiz-yonda yokum” diyen Tuba Büyüküstün ekran-lardan uzak kalamadı.  Oyuncu, Engin Akyü-rek’le başrolü paylaşacağı ‘Kara Para Yalan Aşk’ için önceki gün yeni imajıyla kamera karşısına geçti.
Öğleden sonra sete gelen Büyüküstün’ün makyajı özel karavanında yapıldı. Beyaz beresiyle mezarların içinde çekilen sahnede Büyüküstün, senaryo gereği ölen babasının mezarında gözyaşı döktü. Yapımcı Kerem Çatay ilk çekim gününde ekibi yalnız bırakmadı.
ÜCRETİNE ZAM

‘Kara Para Yalan Aşk’ dizisi için Ay Yapım’ın anlaştığı Tuba Büyüküstün’ün bölüm başına alacağı ücret dudak uçuklatıyor.

Engin Akyürek’le başrolü paylaşacak olan Büyüküstün’ün, bölüm başına 65 bin TL alacağı öğrenildi. Daha önce de Ay Yapım imzalı ve İlker Aksum’la başrolü paylaştığı ’20 Dakika’ dizisinden bölüm başı 45 bin TL ücret alan oyuncu, maaşına 20 bin TL zam yaptırdı. Büyüküstün’ün aylık maaşı böylece 260 bin TL oldu.

YENİ İMAJIYLA ŞAŞIRTACAK
Dizi çalışmalarını gözlerden uzak bir imaj çalışmasıyla başlatan Tuba Büyüküstün’ün yıllardır ekranlardaki düz uzun ve siyah saçlarında büyük bir oynama yapacağı öğrenildi. Tuba Büyüküstün’ün yeni saç renginin ve modelinin büyük bir gizlilikle hazırlandığı belirtiliyor.

GÜZEL OYUNCU KARA PARA AŞK’TA
Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı diziye daha önce Doktorlar ve Araf Zamanı gibi dizilerde yer alan Selin Ortaçlı dahil oldu.

KARA PARA AŞK’A TRANSFER OLDU
Tuba Büyüküstün,Engin Akyürek,Nebahat Çehre ve Erkan Can’ın başrollerinde olacağı Ay Yapım’ın yeni dizisi Kara Para Aşk’ın kadrosuna daha önce Küçük Kadınlar,Geniş Aile,Parmaklıklar Ardında,Farklı Desenler ve Yamak Ahmet dizilerinde yer almış olan tiyatro oyuncusu Burak Tamdoğan dahil oldu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’DEN ÖZEL MADDE

‘Kara Para Aşk’ta başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün, bölüm başı 63 bin lira alacak.  Tuba Büyüküstün, yeni dizisi için yaptığı sözleşmeye, ‘Çocuklarımın özel günlerinde çalışmam’, ‘Günde en fazla 9 saat çalışırım’ maddelerini de koydurttu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN VE ENGİN AKYÜREK KARA PARA AŞK’TA
ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve Engin Akyürek‘in başrolde olacağı Kara Para Aşk dizisinin kadın başrol oyuncusunun ise kim olacağı haftalardır konuşuluyordu. Dizinin başrolü için güzel oyuncu Tuba Büyüküstün‘le anlaşıldı. Diziyi yayınlayacak olan ATV kanalı da Tuba Büyüküstün‘ün dizide oynayacağını duyurdu.

AY YAPIM’IN YENİ DİZİSİ

Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün‘ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor. Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor…


ENGİN AKYÜREK’İN YENİ İMAJI

Ay Yapım’ın Atv için hazırladığı yeni dizisi Kara Para Aşk’ın çekimleri başladı.

Engin Akyürek, İlkin Tüfekçi, Erkan Can, Tuvana Türkay ve son olarakta Nebahat Çehre’nin dahil olduğu  dizi hayranları tarafından büyük bir merakla beklenirken Engin Akyürek’in Cosmopolitan dergisi için yaptığı fotoğraf çekimleri sosyal medyaya sızdı.

ÇEKİMLER VAN’DA BAŞLADI

ATV’de ekrana gelecek olan Kara Para Aşk dizisinin çekimleri geçtiğimiz hafta Van’da başladı. Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Tuvana Türkay, İlkin Tüfekçi, Tansu Taşanlar, Ali Yörenç, Alper Türedi, Bedia Ener ve Erkan Can yer alıyor

ERKAN CAN’LI ÇEKİMLER YAKINDA

Son olarak Gold Film yapımcılığında Kanal D’de ekrana gelen ‘A.Ş.K.’ dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan usta oyuncu Erkan Can, Ay Yapım’ın yepyeni drama dizisinde hayranlarıyla tekrardan buluşmaya hazırlanıyor.

VAN’DA ÇEKİMLER BAŞLADI

Van’da süren çekimlerde başrol oyuncularının sahnelerinin olmadığı ve önümüzdeki hafta başrol oyuncularının açıklanması bekleniyor. Dizinin Van sahnelerinden sonra İstanbul’da çekimlere devam edilecek.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Kara Para Aşk dizisi ATV

x