Saklı Kalan dizisi Show TV

04 Mart 2014 Salı, 23:36

SAKLI KALAN DİZİSİNİN 2. TANITIM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN – YENİ

SAKLI KALAN DİZİSİNİN 1. TANITIM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Saklı Kalan dizisinin ilk bölümü bu akşam Show TV ekranlarında

TEK YUMURTA İKİZLERİ

Saklı Kalan dizisinde tek yumurta ikizleri canlandıracak olan Melis Birkan, “Saklı Kalan dizisi, farklı isimler altında uzun zamandır üzerinde çalışılan bir proje. İnce dokunup sık elenmiş bir iş. Doğru zamanda yayınlanması için beklenmiş. 2.5 ay önce teklif geldi. Yönetmen ve yapımcıyla görüşmeye gittiğimde çok sıcak bir ortam oluştu. O yüzden benim için bu diziye “evet” demek çok da zor olmadı. Ayrıca rolü öğrendiğimde “Bu rolü kesinlikle kaçırmamalıyım. Çünkü ikiz kardeşleri canlandırıyorum. İkizlerin adı; Defne ve Gülce. Birbirine zıt iki karakter. Kardeşlerden birinin yapmış olduğu bir seçim, diğerini de etkiliyor ve ortaya bir olay örgüsü çıkıyor. Keyifli bir rol” dedi.

MACAR GÜZEL SAKLI KALAN DİZİSİNDE

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Saklı Kalan dizisine yabancı güzel. Macar model ve oyuncu Boglarka Csösz, dizide Özgür Çevik'in sevgilisini canlandıracak.

DİZİNİN KONUSU

Başrollerini Melis Birkan, Muhammet Uzuner ve Meral Çetinkaya’nın paylaştığı “Saklı Kalan” dizisi, çok yakında Show TV’de başlıyor. Küçük bir zaafın, köklü ve zengin bir ailenin bütün hayatını sonsuza kadar nasıl değiştirdiğinin hikâyesinin anlatıldığı diziyi, Mehmet Ada Öztekin yönetiyor.
 
Muhammet Uzuner, Melis Birkan, Meral Çetinkaya, Burak Sergen, Özgür Çevik, Burak Sağyaşar, Neslihan Yeldan, Ceyda Olguner, Boglarka Csösz, Esra Ruşan’ın başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu, Funda Alp kaleme alırken, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. “Saklı Kalan” dizisinin yapımcılığını ise Kemal Kurçer yapıyor.  “Saklı Kalan” çok yakında Show TV’de…
 
Dizinin konusu:saklı kalan dizisi
 
Saklı Kalan Açığa Çıkarsa Artık Geri Dönemezsin…
 
Cevher Holding, ülkenin en büyük maden şirketlerindendir. Ailenin iki oğlundan küçük olanı Murat Cevher de bu holdingin patronudur… Annesi Sitare Hanım, eşi ve kızıyla sakin bir hayat yaşayan Murat Cevher, bir gün tesadüf eseri genç bir kadınla tanışır ve hayatı tamamen değişir… Bu genç kadına âşık olmasıyla, aslında bugüne kadar yaşadığı hayatın mutluluktan uzak olduğunu anlayacak olan Murat Cevher, aşkının bedelini çok ağır ödeyeceğini henüz bilmemektedir… Bir intihar, bir cinayet ve imkânsız bir aşk, tüm aile fertlerinin hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

x