O Hayat Benim dizisi FOX

06 Nisan 2014 Pazar, 01:52

O Hayat Benim dizisinin 7. bölüm konusu ne? O Hayat Benim yeni bölümde neler yaşanacak?

Yayın Günü: 6 Nisan Pazar

Yayın Saati: 20.00 FOX

7. BÖLÜM KONUSU: Ateş, Mehmet Emir ile Osman’ın arasına girerek vurulur. Osman ise karambolden yararlanıp kaçıp gider. Başta Bahar olmak üzere herkes Ateş’in kurtulamayacağından korkmaktadır. Polis bulduğu cesetle beraber Nuran ve İlyas üstündeki baskıyı arttırır. Karı koca verdikleri çelişkili ifadelerle şüpheleri üzerlerine çekerler. Ateş canıyla boğuşurken bile, Efsun Bahar’la savaşını bırakmaz. Bahar’ı tamamen ayak altından kaldıracağı sıkı bir plan yapar. Hayatını kimse elinden alamayacaktır. Efsun, entrikalar kurarken Mehmet Emir de kızını nüfusuna almak üzere harekete geçer. Bu durum, Efsun’un bütün yalanlarını boşa çıkartacak olayların habercisidir.

Pazar akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan yeni dizi ‘O Hayat Benim’den ilginç tanıtım!

Sosyal medyada ilgiyle izlenen sokak röportajları bu kez ‘O Hayat Benim’ dizisi için yapıldı. Sokakta vatandaşlara dizinin konusu olan ‘Hiç aileniz veya sevdiğiniz biri tarafından sırtınızdan bıçaklandınız mı?’ sorusu soruldu. Röportaj yapılan isimler arasında dizinin başrolleri Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’da vardı.

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği başrollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ahu Sungur ve Sinan Albayrak’ın yer aldığı O Hayat Benim, ilk bölümüyle Pazar 19.45’de FOX’ta!

Proje seçiminin kendisi için önemli bir süreç olduğunu belirten Keremcen, orjinal senaryosuyla dikkat çeken yeni  projesiyle ekrana geleceği için son derece mutlu. Özellikle karakterinin derinliği, geçmişe ait sırları ve çelişkileri oyunculuk anlamında Keremcem’i daha farklı bir perspektifte izleyici karşısına çıkacak.

KEREMCEM, İYİ ADAM MI KÖTÜ ADAM MI?
O Hayat Benim’de Ateş rolüyle ekrana gelecek olan Keremcem, bu rolüyle sevenlerini şaşırtacak.
Keremcem, geçmişten  getirdiği sırları ve gerçek aşkı arasında yaşadığı gel-gitlerle savaşan genç ve başarılı işadamı rolüyle, hikayenin gidişatını en fazla etkileyecek karakter olarak karşımıza çıkacak. Ateş, her ne kadar kendini  aşka teslim etmek istese de, geçmişten gelen ağır yaraları, bu aşkı hem kendisi için hem de Bahar için imkansız hale getirecek.

Özgün  senaryosuyla tüm izleyenleri ekran başına çekecek olan dizi, O Hayat Benim,  en yakın bildiklerinin ihanetine uğrayarak hayatı çalınan bir genç kızın hikayesini ekrana getirecek. Şanssızlıklarla başlayan hayatı yine şanssızlıklarla devam eden Bahar’ın her şeye rağmen ayakta kalma çabalarını anlatan dizi,  aynı zamanda entrika ve sırlarla dolu bir dünyanın kapılarını açacak izleyiciye. ‘O Hayat Benim‘ Keremcem takipçilerinin, bir önceki dizisinden de aşina oldukları FOX TV’de ekrana gelecek.

Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Sinan Albayrak, Ahu Sungur ve Ceren Moray’ın başrolünü oynayacağı O Hayat benim dizinin yönetmen koltuğunda ise Fatih dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Merve Girgin oldu.

O Hayat Benim dizisine son katılan oyuncu Adını Feriha Koydum dizisinde rol alan Ahu Sungur oldu.

Gül Abus Semerci, Özer Çetinel, Ayşe Bengi, Elif Karakevik ve Yelda Eroğlu’dan oluşan ekibin senaryosunu yazdığı O Hayat Benim dizinin çekimleri başladı.

Keremcem, yurtdışında okumuş “Efe” adlı holding CEO’sunu, Ezgi Asaroğlu ise bir yandan üniversitede okurken diğer yandan okul harçlığını çıkarmak için pastanede çalışan “Zeynep” olarak kamera karşısına geçecek.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

x