Ebru Gündeş gözyaşları içinde konuştu

04 Mart 2014 Salı, 23:55

Ebru Gündeş kocası Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından katıldığı O Ses Türkiye canlı yayınında ilk kez açıklamalarda bulundu.

Gündeş, “Biliyorum ki bu gecenin de sabahı var. Hayatta her şey hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için. Ben işimi çok severek yapıyorum, evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yapacağım. Dilerim bu kara günler çok çabuk geçer. Çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim. Çünkü için kan ağlıyor. “Ayrıca sen (Acun) ne koca yürekli bir adammışsın. Beni hiç yalnız bırakmadın. Tüm dostlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Ebru Gündeş'in açıklamalarının ardından ünlü isimler Twitter'dan destek mesajları attı;
 
Yılmaz Morgül: Yanındayım Ebru Gündeş sabret doğacak güneş
 
Asuman Krause: Ebru Gündeş Canım Arkadaşım İyi -kötü Günde tabiki yanındayız!! Seni tanımayanların ön yargılarını tiye bile alma
 
Metin Arolat: Ebru ya sarilip,sen ağlama demek geldi icimden…
 
Özlem Yıldız: Ebru Gundes sen soylerdın bana aglamak yok hayatta hep guclu olmalısın dıye anne sanatcı ve es olarak mukemmelsın senı cok sevıyorum
 
Ece Erken: Kim ne halt ederse etsin valla tabiiki çalanlar cezalandırılsın sonuna kadar ama ailesi zarar görmesin,onların suçu dğl ki..
 
Demet Akalin Kurt: Ebru Gundes sen azraile selam cakmisin seviyyyoruz seniii
 
Gizem Hatipoglu: Ebru Gündeş hayatının en zor yayınında. Bir sanatçı olarak içi kan ağlasa da
yapmasını gerekeni yaptı ve sahneye çıktı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...