Game Of Thrones'tan 4. sezona özel tanıtım bölümü

05 Mart 2014 Çarşamba, 00:16


'Game of Thrones'un 4. sezonuna sayılı günler kala dizinin fanatikleri için 15 dakikalık özel bir video yayınlandı.

Bir televizyon efsanesine dönüşen 'Game Of Thrones', 6 Nisan’da yeni sezonuyla tekrar seyirciyle buluşacak. Büyük güne iki ay daha var ancak hayranların heyecanını dindirmek için 15 dakikalık özel bir video yayınlandı. 'Game of Thrones Ice and Fire: A Foreshadowing' adıyla yayınlanan videoda 4. sezondan heyecan verici anlar ve sevilen karakterlerin yeni maceraları hakkında küçük ipuçları verildi.

‘İNTİKAM ZAMANI’

Serinin yapımcısı David Benioff yeni sezonu şu sözlerle anlatıyor: “4. sezonda Red Wedding’in ardından intikam çığlıkları yükseliyor. Tüm serinin en şok edici sahneleri bu sezonun sonunda yer alacak. Çok kanlı hesaplaşmalar olacak.”

Benioff, özellikle Tyrion’u tehlikeli bir sezonun beklediğini açıklayarak, sevilen karekterin her bölümde ölümle burun buruna geldiğini ifade etti.

‘EJDERHALAR ARTIK TEHLİKELİ’

Benioff, ejderhaların giderek büyüdüğüne ve tehlike olduğuna dikkat çekiyor. Dizide ‘ejderhaların annesi’ olarak anılan Emilia Clarke ise, “Düşmanlarımı öldürdüler. Artık herhangi birini öldürmemelerini önlemek için önlerinde kim durabilir?” sözleriyle sezona dair küçük ipuçları verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...