Cem Yılmaz'ın yeni filminin ismi ne olacak?

Ünlü şovmen Cem Yılmaz yeni filminin ismini açıkladı. Cem Yılmz'ın başrollerinde oynayacağı yeni filmin adı 'Pek Yakında' olacak.

Pek Yakında filminde Cem Yılmaz'ın dışında Tülin Özen, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt rol alacak.

Yılmaz, yeni filminin adını Twitter'dan açıkladı. Yılmaz”Filmimiz “Pek Yakında” Tülin Özen,Ozan Güven,Zafer Algöz,Özkan Uğur,Çağlar Çorumlu,Cengiz Bozkurt'la güzel bir film nasıl oluru göreceğiz 🙂 “PEK YAKINDA” kırıp geçirdi şöyle gülücez böyle gülüciz şeklinde duyurusu yapılmadan birinci ağızdan duyunuz ! “Hokkabaz”gibi. Onun komiği 😉 En sevdiğim filmlerden “Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” nden ilham aldım ..Yavuz abimizin beni çok etkilemiş bir filmidir..Güzel Film. Hayırlı Olsun…İyi film de aynıı kötü filmde aynı sürede çekiliyor..Önemli olan niyet ! Haa unutmadan filmde ben de oynuyorum !  PEK YAKINDA …bence çok tatlı bir isim. isim koymada iyiyimdir..bkz.Her Şey Çok Güzel Olacak.. İsmi yeter :)” mesajını takipçileriyle paylaştı.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Cem Yılmaz'ın yeni filminin ismi ne olacak?

x