e
sv

Gecenin Mikrofonu

Kanal 7
Perşembe 23.45

Radyoculuk dünyasının ünlü isimleri Erkan Koç, Ali Şentürk (Afrikalı Ali) ve Şener Duran (Gönül dostu Şener) Kanal 7 Televizyonu’nda yeni bir programla ekrana geliyor.

Perşembe akşamları ekrana gelen “Gecenin Mikrofonu” isimli programda ünlü radyocularla ve ünlü konuklarıyla keyifli sohbetler gerçekleştiriliyor. İlk müzikal projeleri ‘Radyocularla Meşkhane' isimli albümlerini kısa süre önce piyasaya sunan ünlü radyoculardan üçü Kanal 7’de yeni projeleri için bir araya geliyorlar. Gecenin Mikrofonu adıyla ekrana gelecek programda ünlü radyocular her Perşembe ünlü konuklarıyla renkli ve eğlenceli bir içerikle izleyicilerle birlikte olacak.

Müzik sektörüne çaldıkları şarkılarla yön veren ünlü radyocular, kısa süre önce kendi seslendirdikleri şarkılarla dinleyicileriyle buluştu. Albümlerinin ardından bir araya gelen ünlü radyocular birlikteliklerini Kanal 7’de yayınlanmaya başlayan “Gecenin Mikrofonu” programında sürdürüyorlar. Keyifli ve eğlenceli bir program izleyicileri bekliyor.

Ünlü radyocular Erkan Koç, Ali Şentürk ve Şener Duran’ın birlikte sunduğu program her Perşembe günü saat 23.45’de Kanal 7’de ekrana geliyor.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Gecenin Mikrofonu

x