2 yarışmacı Survivor’a veda etti

Survivor’da sakatlık şoku!

15 Şubat 2016 Pazartesi, 16:30

Survivor Ünlüle Gönüllüler yarışmasında 2 yarışmacı adaya veda etti. Sakatlıklarından dolayı Ünlüler takımında Serkan Ercan ve yarışmacı adaylarından Alper Survivor’a veda etti.

ACUN ILICALI’DAN O İSİMLERE DİSKALİFİYE UYARISI-İŞTE DETAYLAR

Survivor 2016 ‘da yarışmaya 2 ismin birden veda ettiği açıklandı. Ünlüler takımında yer alan Serkan Ercan ayağında yaşadığı sağlık problemi nedeniyle dünkü bölümde hastaneye kaldırılmıştı. 14 Şubat Pazar akşamı ekrana gelen yarışmanın 5. bölümünde Acun Ilıcalı, yarışmacının doktorundan edindiği bilgiyi herkesle paylaştı ve Serkan’ın yarışmaya sağlık sorunlarından dolayı veda ettiğini açıkladı.

Bu sene Survivor 2016’ da bir ilk yaşandı ve dokunulmazlık oyunlarını kazanan takım, dışarıdan iki yarışmacı adayı almaya hak kazandı. 4 aday yarışmacı arasında Alper, Yağmur, Mehmet ve Seda vardı. Seda Tetik ilk SMS oylamasında en çok oyu alarak Ünlüler takımına dahil oldu. Adada dün sakatlık geçiren bir diğer yarışmacı adayı Alper’ de Survivor’ a dahil olamadan yarışmadan ayrıldı.

Serkan’ın sakatlanmasının ardından Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet, Ünlüler takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler, tek yarışmacı adayı olarak kalan Yağmur Özdemir’i de takımlarına eklediler.

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı yarışmaya oldukça iyi başladı. Üst üste oyunlar kazanan Gönüllüler, muhteşem bir dönüş yapan Ünlüler takımı karşısında tutunamadılar. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu 10-5’ lik skorla kazanarak bir yarışmacı alma hakkını elde ettiler.

Ünlüler takımında dün akşam yayınlanan bölümdeki Nagihan ve Yunus arasındaki tartışmaya bu akşamda Atakan ve Eda gerilimi eklendi. Avatar Atakan ile arasını iyiden iyiye açan Eda’nın adadaki en yakın arkadaşı Yunus. Yarışmanın ilk günü Yılmaz Morgül başta olmak üzere sonraki günlerde de Tuğba, Atakan ve Nagihan hakkında sarf ettiği sözler bakalım ilerleyen günlerde Eda’ya nasıl yansıyacak.

You must be logged in to post a comment Login