2016 yılbaşı akşamı TV’de neler var? Televizyonda yılbaşı programları

İşte 2016 yılbaşı TV rehberi…Kanal kanal televizyondaki özel yılbaşı programları

31 Aralık 2015 Perşembe, 04:14

2016 yılbaşı akşamı kanal kanal televizyondaki programlar ve yayın akışları. 31 Aralık 2015 Perşembe 2016 yılbaşı akşamı TV’de neler var? İşte yılbaşı akşamı TV yayın akışları…

Kanal D, ATV, Show TV, Star TV yılbaşı programları..Yılbaşı akşamı TV’de neler yayınlanacak?

O SES TÜRKİYE’DE YARIŞACAK ÜNLÜ İSİMLER İÇİN TIKLAYIN

TVAktuel.com ÖZEL-2016 yılbaşı akşamı televizyon kanalları yılbaşı özel yayınlarıyla ekranlarda olacak.

TV8 2016 YILBAŞI AKŞAMI YAYIN AKIŞI

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 yılbaşı akşamı klasiği haline gelen O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünü yayınlayacak. Hadise, Hakan-Gökhan,Ebru Gündeş ve Murat Boz’dan oluşan jürinin karşısında bu defa ünlü isimler sahne alacak ve jüriyi sesleriyle etkileyerek döndürmeye çalışacaklar. O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programında yine ünlü isimler sahneye çıkarak performanslarını gösterecek ve jürinin kendilerini seçmesini bekleyecek.

Yılbaşı akşamında ünlülerin yarışacağı O Ses Türkiye özel bölümü saat 20.00’de başlayacak ve 2016’yı karşılayacak. 00.15’de ise İşte Benim Stilim All Star’ın tekrar bölümü ekranlarda olacak.

 O Ses Türkiye yılbaşı özel programında ünlü isimler yarışacak.

O Ses Türkiye yılbaşı özel programında ünlü isimler yarışacak.

KANAL D’DE YILBAŞI AKŞAMI NELER VAR?

ARKA SOKAKLAR’IN YILBAŞI BÖLÜMÜ SÜRPRİZ KONUKLARI İÇİN TIKLAYIN

Kanal D 31 Aralık yılbaşı gecesi iki ekran klasiği yapımını özel bölümlerle ekrana sürecek. arka sokaklar 2016 yılbaşı (7)Kanal D’de 2016 yılbaşı akşamı 20.00’de Arka Sokaklar dizisi yılbaşı özel bölümüyle yayında olacak.  Saatler 23.15’i gösterdiğinde ise Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show yılbaşı akşamı özel yayınıyla ekranlarda olacak. Kanal D izleyicileri 2016’yı Beyaz Show’la karşılayacak.

BEYAZ SHOW’UN YILBAŞI AKŞAMI ÜNLÜ KONUKLARI İÇİN TIKLAYIN
Kanal D’de Beyaz Show’un ünlü konuklarıyla yılbaşını kutlamasının ardından saat 01.00’den itibaren Tolga Çevik’in Arkadaşım Hoşgeldin programının geçen sene yayınlanan yılbaşı özel bölümü, 03.00’de ise Yalan Dünya dizisinin yılbaşı bölümünün tekrar yayını ekranlarda olacak.

STAR TV 2016 YILBAŞI PROGRAMLARI

Star TV’nin yılbaşı ekranı ise bir film ve Big Brother’dan oluşacak.

BİG BROTHER YILBAŞI PARTİSİNDEN ÇOK ÖZEL FOTOĞRAFLAR VE ÜNLÜ KONUKLAR İÇİN TIKLAYIN

big-brother-didem

Big Brother yılbaşı özelde ünlü oryantal Didem de sahne alacak

Geniş Aile Yapıştır isimli Türk filmi TV’de ilk defa yılbaşı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak. Geniş Aile Yapıştır filminin ardından ise 22.30’da Big Brother Türkiye yarışmasının yılbaşı özel bölümü ekranlarda olacak. Big Brother Türkiye yılbaşı özelde ünlü isimler konuk olacak ve Star izleyicileri yeni yıla yarışmacılarla birlikte girecek. Big Brother yarışmacıları Mehmet Ali Erbil’in Var Mısın Yok Musun yarışmasına konuk olacak ve programa ünlü sanatçılar katılacak.

FOX TV’DE 2016 YILBAŞI AKŞAMI NELER VAR?

Fox TV 31 Aralık 2015 Perşembe akşamı İnadına Aşk dizisinin yılbaşı özel bölümünü yayınlayacak. Normal süresine göre daha uzun sürecek olan İnadına Aşk yılbaşı özelde ünlü isimler konuk olacak.

İNADINA AŞK YILBAŞI ÖZEL BÖLÜM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı gecesi ünlü isimlerin konuk olacağı İnadına Aşk oldukça uzun bir bölümle Fox'un yılbaşı ekranında olacak.

Yılbaşı gecesi ünlü isimlerin konuk olacağı İnadına Aşk oldukça uzun bir bölümle Fox’un yılbaşı ekranında olacak.

ATV 31 ARALIK YILBAŞI ÖZEL YAYIN AKIŞI

Yılbaşı akşamında ATV’nin en büyük kozu uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü Yurdaer Okur ve Pelin Karahan’ın başrollerinde oynadığı Yeter dizisi olacak. Yeter dizisi ilk bölümüyle 31 Aralık Perşembe akşamı 20.00’de ATV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

ELİN OĞLU’NUN YILBAŞI ÜNLÜ KONUKLARI İÇİN TIKLAYIN

Kim Milyoner Olmak İster’de ünlü isimlerin yarışacağı ve geliri hayır kurumlarına bağışlanacak olan yılbaşı özel bölümü 22.20’de ekranlarda olacak. Saat 00.20’de ise sevilen şov programı Elin Oğlu yılbaşı bölümüyle ATV ekranlarında olacak.

Yurdaer Okur ve Pelin Karahan'ın Yeter dizisi yılbaşı akşamı ilk bölümüyle ekranda olacak.

Yurdaer Okur ve Pelin Karahan’ın Yeter dizisi yılbaşı akşamı ilk bölümüyle ekranda olacak.

SHOW TV 2016 YILBAŞI EKRANI

Show TV ise yılbaşı akşamında ünlü sanatçı Sibel Can konseriyle ekranlarda olacak. Show TV’de saat 20.00’de Güldür Güldür Show’un tekrar bölümü yayınlanacak.

SİBEL CAN’A İKİ ÜNLÜ İSİM EŞLİK EDECEK-İŞTE DETAYLAR

Saatler 22.00’yi gösterdiğinde ise Sibel Can’ın yılbaşı özel konseri ekranlarda olacak ve yaklaşık 3 saat sürerek yeni yılın ilk saatine kadar yayınlanacak.sibel-can-konser-yılbaşı-2

TRT 1’DE YILBAŞI AKŞAMI NELER VAR?

TRT 1’de 31 Aralık 2015 Perşembe yılbaşı akşamı 20.00’da 2012 yapımı olan Cesur isimli film yayınlanacak.  Filmden hemen sonra ise TRT1’in sevilen dizisi  Yeşil Deniz yılbaşı özel bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

Sevilen komedi dizisi Yeşil Deniz’e yılbaşı gecesi Nalan, Mahmut Tuncer ve Ferda Anıl Yarkın konuk olacak. Dizide mini konserler verecek olan sanatçılar ayrıca oyunculuk yeteneklerini de gösterecekler. Senaryo gereği Yeşil Deniz’e konser vermek üzere gelen Nalan’ın kaçırıldığı dizide, Nalan’ı kaçıranlar konusunda da izleyicileri sürprizler bekliyor.  Sevilen türkücü Mahmut Tuncer’in de konuk olduğu bölümde Mahmut Tuncer’i kazan başında helva kararken göreceksiniz.yeşil-deniz2016-yılbaşı Yeşil Deniz doksanlı yıllarda geçtiği için dizinin özel bölümünde 1996 yılına gireceğiz. Dolayısıyla nostalji ve kahkaha dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor olacak. Yılbaşına keyifle girmek istiyorsanız Yeşil Deniz’in yılbaşı özel bölümünü kaçırmayın. Sürprizlerle dolu olan bölüm yılbaşı gecesi TRT ekranlarında.

Daha sonra ise 00.35’de Diriliş Ertuğrul’un tekrarıyla yılbaşı akşamını TRT1 kapatmış olacak.

TLC TV YILBAŞI ÖZEL YAYINI

CNBC-E’nin kapanmasıyla birlikte yayına geçen yeni kanal TLC’de ise bir yılbaşı klasiği olan Victoria’s Secret Fashion Show ekranlarda olacak.

TLC’nin Özel Yıl Başı programları 31 Aralık Perşembe günü saat 18:30’dan itibaren başlıyor. Senenin en çok beklenen moda etkinliği, Victoria’s Secret Fashion Show saat 00:00’da TLC ekranlarında olacak ve Yeni Yıla “stil sahibi” bir merhaba demenizi sağlayacak. 2016_VICTORIA'S_SECRET_FASHION_SHOW

Yeni Yıl kutlamaları 31 Aralık gecesi bitmeyecek, 1 Ocak günü de TLC’de ilk ve özel gösterimlerle devam edecek. Call the Midwife dizisinin Yeni Yıl özel ilk gösterimi 1 Ocak’ta saat 17:30’da TLC ekranlarında olacak. Heyecanla beklenen Doctor Who dizisinin dokuzuncu sezon prömiyeri de Yeni Yılın ilk günü saat 20:30’da TLC’de seyircilerle buluşacak. Gece bir başka prömiyer ile sona erecek. Sherlock, İngiltere gösteriminin hemen ardından saat 23:30’da Türk ekranlarına TLC’de geri dönecek.

31 Aralık’ta TLC’de ayrıca 18:30’da Cake Boss, 22:00’da Time Warp: Las Vegas ve saat 23:00’da Dynamo: Magician Impossible özel bölümleri ile Türk seyircileri ile buluşacak.

 

You must be logged in to post a comment Login