3 Adam hayranlarına kötü haber

3 Adam’dan hayranlarını üzen açıklama

21 Ocak 2016 Perşembe, 03:26

3 Adam programı 2016 yeni sezon bölümleri yayın tarihi ertelendi.

3 ADAM KIZ İSTEDİ-İŞTE DETAYLAR

TV8 ekranlarında Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve ibrahim Büyükak’ın sunduğı 3 Adam programı yılbaşı nedeniyle ekrana ara vermişti. 2016 Ocak ayında başlayacağı duyurulan 3 Adam’ın yeni bölümleri yine ertelendi.

Son olarak 20 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan 3 Adam, yeni sezondan itibaren Cumartesi akşamları ekrana gelecek. Programın başlama tarihi  9 Ocak Cumartesi olarak duyurulmuştu. 9 Ocak’ta yayın yapmayan programın, 16 Ocak Cumartesi yayınlanacağı duyurulmuş fakat yayına saatler kala İbrahim Büyükak, Instagramdan yaptığı yazılı açıklamayla 4 Büyükler Salon Turnuvası’nın finali öncesi TV8 ekibi olarak gösteri maçı yapacakları için “3 Adam”ın 23 Ocak Cumartesi gününden itibaren başlayacağını açıklamıştı.

Ancak 3 Adam’ın yayın tarihi bir defa daha ertelendi. İbrahim Büyükak, Instagram hesabından yaptığı açıklamada programın bir hafta daha geç başlayacağını açıkladı. Büyükak, “Arkadaşlar, fazla oldu biliyoruz ama, yeni stüdyomuzun yapımı bitmediği için 3 Adam 30 Ocak”ta başlayacak. Çok özledik… ” paylaşımında bulunarak programın 30 Ocak Cumartesi akşamı başlayacağını açıkladı.

3 Adam yine son dakika değişikliği olmazsa, bir aydan uzun süren ayrılığın ardından 30 Ocak Cumartesi gecesi canlı yayınla TV8 ekranlarında olacak.3333

You must be logged in to post a comment Login