baby sensory

3 Adam’ın bu akşam konukları kimler? 19 Mart Cumartesi

19 Mart 2016 Cumartesi, 02:42

TV8‘de yayınlanan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak‘ın sunduğu 3 Adam‘ın 19 Mart Cumartesi günü konukları belli oldu.

İŞTE OKAN BAYÜLGEN’LE DADA’NIN BU AKŞAMKİ KONUKLARI

Yapıcımlığını Acun Medya’nın üstlendiği, sunuculuğunu Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın yaptığı her hafta konuklarıyla rengarenk olan 3 Adam bu hafta da rengarenk. 3 Adam‘a bu hafta; ilk 2010 yılında çıkardığ Biraz Ayrılık adlı albümüyle büyük bir başarı sağlayan Gökhan Türkmen, bir çok ünlü ismin vokal koçluğunu yapan ve son zamanlarda Gökhan Türkmen’le  Korkak şarkısını seslendiren Aslı Demirer, “Annemin Yarası” filminde rol alan ve şimdiler “Kördüğüm” dizisinin başrol oyuncusu Belçim Bilgin ve genç olmasına rağmen bugüne kadar bir çok dizi ve filmlerde rol alan ve son olarak “Annemin Yarası” filminde Belçim Bilgin’le beraber rol alan Bora Akkaş konuk olacak.

Gökhan Türkmen ve Aslı Demirer güzel şarkılarını seslendirirken, Belçim Bilgin ve Bora Akkaş “Annemin Yarası” filminden konuşacaklar. Her hafta ilgi çekici konukları ve güzel skeçleriyle yüzleri güldüren 3 Adam, Cumartesi Survivor’dan hemen sonra TV8‘de!

Belçim Bilgin bu hafta 3 Adam'da

Belçim Bilgin bu hafta 3 Adam’da

You must be logged in to post a comment Login