baby sensory

Okan ve Beyaz'a salladı!

05 Mart 2014 Çarşamba, 01:14

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Manşet programına konuk olan Rasim Ozan Kütahyalı, Okan Bayülgen hakkında şok iddialarda bulundu.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Manşet programına konuk olan Takvim gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, televizyon dünyasına fena yüklendi.

Beyazıt Öztürk'e akıl veren, Okan Bayülgen'i ise eleştiri bombardımana tutan Kütahyalı “Davet etse programına gitmem” dedi.

BENİ DAVET ETSE MADARA OLUR

“Genellikle fiziği ile önplana çıkmış kadınların madara edildiği programlar var Türkiye'de. 24 yaşında fiziği olan bir magazin sunucusu yüklen… Ama otoritesi olan bir isim oldu mu, arkası olan bir sunucu oldu mu önünde el pençe divan… Ben ne yalakalık yaptığı programları biliyorum.” diyerek başladığı sözlerinin ardından Kütahyalı, “seni çağırsa gider misin?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

“Yoook! Ben gitmem. Gitmeyi düşünmem. Okan Bayülgen o kadar da salak bir adam değil herhalde. Davet de etmedi. Beni davet etse madara olur orada. Ama artık bunun karşılığı olması lazım.”

BEYAZIT ÖZTÜRK'E TAVSİYESİ GÜLDÜRDÜ

Futboldan magazine, siyasetten metafiziğe pek çok farklı kulvarda top koşturan Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyazıt Öztürk'e “sen ne anlarsın, girme bu işlere” çıkışı ise izleyicileri güldürdü.

“Ben mesela Beyazı Öztürk'ü de eleştiyorum. O da zamanında rüzgar öyle diye düşünüp, bir darbe liderinin cumhurbaşkanı olmasını istemişti. Çevik Bir cumhurbaşkanı olsun diye konuşuyordu. Sen ne anlarsın kardeşim, girme bu işlere.

BAYÜLGEN ÇOK YALAKALIK YAPMIŞTIR

Ama bir hiç saygısızlığını filan hatırlamam. Genelde de şöyle bir algı yarattılar… Okan Bayülgen çok yalakalık yapmıştır köşe yazarlarına… Daha entelektüel kesimlere yalakalık yapacak ki garanti altına alsın, eleştiri filan gelmesin. 'Beyaz ebleh, Okan Bayülgen zeki ve entelektüel' imajını yıllardır yaymaya çalışıyorlar. Ben ise halbuki Beyazıt Öztürk'ü daha samimi, daha içten buluyorum. Ben pek izleyemiyorum ama beni hicveden tartışan bağıran bir karakter de yapmış.” (gazeteciler.com)

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...