baby sensory

Doktorum

05 Mart 2014 Çarşamba, 01:21


DOKTORUM
KANAL D
HAFTAİÇİ HERGÜN 09.00

 Sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptığı Doktorum 5 Eylül Pazartesi günü yeni sezona merhaba diyor.

Hafta içi her sabah 09:00’da başlayacak olan program yeni sezonda da yine pek çok hastalığın belirtilerini ve yepyeni tedavi yöntemlerini uzman doktorlar eşliğinde ekrana taşıyacak.
“Doktorum”,  4. sezonuna yeniliklerle başlıyor.

 
“Doktorum” bugüne kadar, tam 615 bölüm ve 85 bin 580 dakika canlı yayınla ekranlara geldi.  5 bin 200 çaresiz hastaya teker teker ulaşıp sağlığına kavuşmalarına yardımcı oldu.
 
“Doktorum” programı yeni sezonda, “Doktorum TIR”ıyla şehir şehir dolaşıp, daha çok eve, daha çok hastaya giderek, insan öykülerini izleyenlere sunacak.
 
Her biri konusunun uzmanı ve akademik kariyer sahibi olan 1300 doktorla, geçen dönem 150 hastanın ücretsiz ameliyatını da sağlayan Doktorum, bu sezon da yüz güldüren projeleriyle daha geniş kitlelere ulaşacak.
 
Psikiyatri Uzmanı Dr. İbrahim Bilgen meydanları, kahveleri, sokakları dolaşıp, dert dinleyip, hem anında çözüm yolları önerecek hem de ihtiyacı olana ücretsiz psikolojik tedavi hizmeti verecek.
 
Doktorum’u izleyenler, yeniden kendini sevmeyi, önemsemeyi, yalnız olmadığını, çözümsüz sanılan birçok sağlık sorununun aslında belki de basit yöntemlerle çözülebileceğini öğrenecek.
 
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...