baby sensory

Okan Bayülgen ile Disko Kralı'nda 90'lar gecesi #bence90lar Twitter'ı salladı

05 Mart 2014 Çarşamba, 01:52

TVAKTUEL.com ÖZEL – TV 8'de dün gece yayınlanan Okan Bayülgen'le Disko Kralı'ndaki 90'lar Gecesi hem ekranları hem de Twitter'i salladı.

Disko Kralı'nda 1990'larda yaşanan önemli olaylardan, televizyona ve müziğe kadar herşey hatırlandı.

90'lı yıllarda şarkılarıyla çıkış yapan ve o yıllarda pop müziğe damgasını vuran şarkıcılardan Seyyal Taner, Eda-Metin Özülkü, Ah Canım Ahmet, Mansur Ark, Rüya Ersavcı, Gülay, Bora Gencer, Şahsenem, Tayfun Duygulu, Seçil, Gökhan Kırdar, Zeynep, Rengin ve Kartel katıldı.

OKAN BAYÜLGEN'LE 90'LI YILLAR – VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Programda 90'lı yıllarda çıkan kliplerde yayınlanırken, konuk şarkıcılar da 90'lı yıllardaki şarkılarını seslendirdiler. 1990'larda pop müziğin patladığı dönemlerde çekilen kliplerde Disko Kralı'nda kolaj halinde yayınlandı.

ÜNLÜ İSİMLERİN DE TWİTTER'DAKİ GÜNDEMİ 90'LAR OLDU – HABER İÇİN TIKLAYIN

Televizyonların 90'lardaki unutulmaz dizileri ve programlarından kesitler yayınlanırken, o yıllara damgasını vuran yabancı şarkılar da anıları izleyenlere tekrar yaşattı.

  BENCE90'LAR TWİTTER'DA DÜNYADA 1 NUMARA OLDU

#bence90lar topiği de gece boyunca dünya listesinde ilk sıralarda yer aldı. Twitter kullanıcıları 90'lı yılların kendileri için anımsattıklarını birbirinden ilginç cümlelerle yazdı ve sosyal medyada 90'lar rüzgarı esti.
 
 90'LARDA KAYBETTİĞİMİZ SANATÇILAR UNUTULMADI

Programda 90'larda çok popüler olan ve hayatlarını kaybeden Kerim Tekin, Ajlan Büyükburç, Grup Vitamin'den Gökhan Semiz ile Barış Manço ve Ahmet Kaya'da unutulmadı.


KERİM TEKİN DÜNYA TT'DE 1 NUMARA OLDU

Okan Bayülgen'in çağrısıyla Twitter kullanıcıları Kerim Tekin'i dünya Trending Topic listesinde 1 numaraya taşındı.  


FAKS YAĞMURU GERİ DÖNDÜ!

90'lı yıllarda özellikle Sabah Şekerleri gibi televizyon programlarının vazgeçilmezi olan faks kağıtları da Disko Kralı'nda yerini aldı. Seyirciler Disko Kralı'nı adeta faks yağmuruna tutarken, o yıllarda gelen faks kağıtlarının uzunluğuyla adeta rating ölçümü yapan programları da Okan Bayülgen tiye aldı.

90'LI YILLAR KİTABI

Kadir Aydemir, Nazlı İlter, Çiğdem Eren Kızıroğlu ve Merven Piran Şivanlı'nın yazdığı '90'lar Kitabı Çocuk Mu Genç Mi ?' isimli kitapta programda tanıtıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...