46 Yok Olan dizisi Star TV

46 Yok Olan dizisi 2. bölümde neler olacak? İşte bu akşam yaşanacaklar

03 Nisan 2016 Pazar, 02:30

Erdal Beşikçioğlu  46 Yok Olan isimli dizide rol alacak. İşte 46 Yok Olan dizisi oyuncuları ve konusu..

46 Yok Olan dizisi 2. bölümüyle 3 Nisan Pazar akşamı 23.00’de ekrana gelecek. İşte 46’nın yeni bölümünde yaşanacaklar…

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal ve Berkan Şal’ın paylaştığı; yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Serdar Akar’ın, senaristliğini ise Ercan Mehmet Erdem’in üstlendiği yapım, komaya giren kız kardeşini kurtarabilmek için kendini kobay yapan bir bilim adamının yaşadıklarını konu alıyor. 46 Yok Olan,  3 Nisan Pazar 23.00’de yeni bölümüyle Star TV’de…

46 YOK OLAN 2. BÖLÜM KONUSU

Profesör Murat’ın diğer yüzü ortaya çıkıyor!erdal-beşikçioğlu-46-yok-olan-dizisi
Ceyla’nın babasının ölüm haberini aldığı anda kardeşi Ezo’nun bitkisel hayata girdikten sonra ilk kez parmağını kıpırdattığını gören Murat karmakarışık bir durumda kalır. Cinayetin nasıl işlendiğiyse tüyler ürpeticidir. Murat, babasının arabasını yıllar sonra garajından çıkartır ve Ceyla’nın babası Ayhan’ı bulur.   Ayhan, yıllarca Ceyla’ya ve annesine fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamıştır. Murat, babasının ölümü ve Ayhan’ın yaşamı arasındaki bağı anlatır. Hesap verme zamanı geldiğinde ise bambaşka bir gerçek ortaya çıkacaktır: Murat’ın babasının katilleri hakkında bilgisi olduğunu söyleyen Ayhan konuşur fakat bu onun son sözleri olur.

Öte yandan cinayet büroda başkomiser olarak görev yapan Doğan olayın aydınlatılması için cinayet mahalinde araştırmaktadır. Bu esnada Bursa Ahlak Büro’dan İstanbul Emniyeti Cinayet Büro’ya atananan Komiser Selin, ilk görevini bu şüpheli ölümü araştırmak üzere alır ve Doğan ile birlikte olayın üzerine eğilirler. Yakaldıkları detaylar neticesinde olay ile ilgili olabileceği düşüncesiyle Murat’ın hastanesine giden ikili, hangi soruları soracak? Selin’in hastanede Murat ile ilgili gördüğü detay ise aklında çok farklı düşüncelerin yer edinmesine yol açacak.

46 YOK OLAN DİZİSİ 2. BÖLÜM FRAGMANI (YENİ)

46 YOK OLAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

“İçindeki iyi ve kötünün ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz.”46 dizisi
Murat Günay, babası Reha’nın kurduğu bir vakıf üniversitesinde moleküler biyoloji ve genetik bölümünde profesördür. Reha, on beş sene önce Murat ve kız kardeşi Ezo’nun gözleri önünde öldürülmüştür. Ezo, o günden sonra depresif bir kız olmuş ve antidepresan ilaçlara bağımlı hale gelmiştir. Beş sene önce yüksek dozda aldığı ilaçların etkisiyle fenalaşmış ve bitkisel hayata girmiştir. Murat, o günden sonra çalışmalarını kardeşini hayata döndürmek üzere kurgulamıştır.  erdal-beşikçioğlu-46-yok-olan

Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında uzman, uluslararası başarıları olan Murat Günay rolüyle izleyeceğimiz Erdal Beşikçioğlu’nun dizideki tek amacı kız kardeşi Ezo’yu bitkisel hayattan çıkarmak olacak.

erdal-beşikçioğlu-46-yok-olan-dizisi

Kendini kız kardeşinin tedavisine adayan bir profesör
Murat, tıbbın şu anki imkanlarıyla kardeşini bitkisel hayattan çıkaramayacağını anladığından herkesten gizli bir şekilde çalışmalar yapmaktadır. Evinin bodrum katını da tam teşekküllü bir laboratuvara dönüştürmüştür. Beynin vücudun felçli bölgelerindeki sinir sistemiyle olan irtibatı üzerine bir ilaç geliştirmeye çalışmaktadır.

46’DA MELİS BİRKAN VE YASEMİN ALLEN HANGİ ROLLERDE?

46 Yok Olan dizisinde Melis Birkan psikiyatr, Yasemin Allen ise cinayet büroda çalışan komiser rolü ile izleyenleriyle buluşacak.

Farklı bir Melis…
‘Ceyla’ karakteri ile izleyeceğimiz Melis Birkan Moleküler Biyoloji ve Genetik Profesör’ü Murat Günay’ın (Erdal Beşikçioğlu) yanında çalışmaya başladıktan sonra hayatı daha da karmaşık bir hal alacak.

Dedektif Yasemin…
İşinde son derece disiplinli ve başarılı bir komiseri canlandıran Yasemin Allen’in yolu  Murat’la ( Erdal Beşikçioğlu) kesiştirecek.46-yok-olan-dizisi
Serdar Akar’ın yönetmenliğinde, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosu Mehmet Ercan Erdem’e ait olan    ‘46 Yok Olan’,   farklı senaryosu ve yıldız oyuncuları ile Star’da izleyici ile buluşacak.46-yok-olan-dizisi-fotoğraf-topluSon dönemin en gözde isimlerinin başında gelen Erdal Beşikçioğlu, sezonun en güçlü kadrosuyla ekranlara geri dönüyor.  60 dakikalık formatıyla dizi dünyasına yeni bir soluk getireceği düşünülen ‘46 Yok Olan’da, kız kardeşini hayata döndürmek için bir bilim insanının kendini kobay olarak feda etmesi, büyük çabalar harcaması ve sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği bir yolculuğa çıkışının hikayesi işleniyor. Serdar Akar bir kez daha Türkiye’de yapılmamış¸ olanı yapıyor. Efsane yönetmen psikolojik gerilim türündeki ilk yerli diziyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

SAYGIN SOSYAL 46: YOK OLAN KADROSUNDA

Star TV’nin yeni dizisi 46: Yok Olan’a yeni oyuncu!

Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Serdar Akar’ın, senaristliğini Ercan Mehmet Erdem’in üstlendiği; başrollerini ise Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan’ın paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce ‘Bu Kalp Seni Unutur mu?’, ‘Türkan’ gibi projelerde rol alan ve son olarak ‘Kara Para Aşk’ta izlediğimiz Saygın Soysal dahil oldu.

46: Yok Olan, yakında Star’da başlıyor!

STAR TV’DEN YENİ DİZİ 46: YOK OLAN

Erdal Beşikçioğlu, Melis Birkan ve Yasemin Allen’in başrollerinde oynayacağı Star TV’nin iddialı dizisi 46’nın çekimleri sürüyor.  Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği diziyi Behzat Ç.’nin de senaristliğini yapan Ercan Mehmet Erdem yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Akar var.

46 dizisinin genel konusu da belli oldu. Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazacağı, Serdar Akar’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu Pana Film imzalı 46 dizisi sıra dışı hikayesi ile seyirciyi kendisine bağlayacak. 46 dizisinde Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan başrollerde oynayacak.

Star TV’de yayınlanacak olan psikolojik gerilim türündeki 46 dizisinin ekrana geliş tarihi ise henüz belli olmadı. Çekimleri devam eden dizi prime time 2 kuşağında, akşam 23.00’dan sonra yayınlanacak. Erdal Beşikçioğlu, ilginç konusuyla dikkat çeken dizide, çift ruha sahip bir genetik profesörünü canlandıracak.46-yok-olan-dizisi

46 DİZİSİNİN GENEL KONUSU
Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı karakter Türkiye’nin sayılı genetik profesörleri arasında gösteriliyor. Tedavisi mümkün olmayan bir hastalık sonucu 5 yıldır komada olan kız kardeşini (Yasemin Allen) yaşatmaya çalışan profesör kendisini bu hastalığın çaresini bulmaya adamış. Zamanla yalnızlaşan ve etrafındaki pek çok kişinin yarı yolda bıraktığı karakterimiz bu yolda binlerce hastaya umut olabilecek bir ilaç keşfediyor ve kendisini bir anda büyük bir olay örgüsünün içerisinde buluyor. İnandığı gerçeğin peşinden koşan profesör için artık hiç bir şey eskisi gibi olamayacaktır ve bu sır tanıdığı tanımadığı pek çok kişinin hayatını değiştirecektir.”

Yasemin Allen 46 dizisinde Erdal Beşikçioğlu ile başrol oynayacak

Yasemin Allen 46 dizisinde Erdal Beşikçioğlu ile başrol oynayacak

Star TV’nin merakla beklenen ve başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun rol alacağı ‘46‘ dizisine yeni bir oyuncu katıldı! Pana Film imzalı, Serdar Akar’ın yöneteceği ve senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in kaleme alacağı, başrollerini ise Erdal Beşikçioğlu ve Yasemin Allen’in paylaşacağı yapıma, Issız Adam filmindeki Ada rolüyle büyük beğeni toplayan, yanı sıra Bu Kalp Seni Unutur mu?, Deli Saraylı ve Leyla ile Mecnun dizilerinde de rol alan Melis Birkan dahil oldu.melis birkan

 Şeref Meselesi'ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizideki partneri mi olacak?

Şeref Meselesi’ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen Erdal Beşikçioğlu’nun yeni dizideki partneri oldu.

You must be logged in to post a comment Login

x