46 Yok Olan yeni bölüm hangi gün ne zaman yayınlanacak?

06 Mayıs 2016 Cuma, 02:53

Ekranların yeni fenomeni 46 Yok Olan‘da heyecan yeni yayın günü olan 6 Mayıs Cuma akşamı 6. bölümünde devam edecek.

Yapımcılığını Nunova Film’in yaptığı, Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Kay Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal ve Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı “46 Yok Olan’da heyecan 6. bölümüyle yeni günü ve yeni saatinde kaldığı yerden devam ediyor. Daha önce Pazar akşamları ekranda olan 46 Yok Olan artık Cuma akşamları yayınlanacak.

EZO UYANIYOR MU?
Murat, tanımadığı birisi tarafından telefonla aranarak babasının katiline ulaşabileceğini öğrenecek. İntikamını almak ve hep cevabını aradığı soruları bulmak için ayağına gelen bu fırsata ne cevap verecek?

Ceyla, hayatında ilk kez bu kadar rahat hissederek, Murat’a kendisiyle ilgili çok ilginç detaylar anlatacak. Peki Ceyla geceyi hatırlayınca neler hissedecek?
Selin’in Bursa’daki gizli göreviyle ilgili gerçekler ortaya çıkıyor. Selin, Bursa’daki komiseriyle tüm yaşananlardan sonra ilk kez bir araya gelecek. Bu görüşmede neler yaşanacak?erdal-beşikçioğlu-46-yok-olan
Doğan, Selin’in peşindeki takipçi için yaptığı araştırmalardan rahatsız olur. Yakalanmamak için Selin’i engellemek isteyen Doğan nasıl bir yola başvuracak?
Ezo için uyanma vakti yaklaşıyor mu? Ceyla, Ezo için çok önemli bir ana tanık olacak.46-yok-olan-erdal-beşikçioğlı

Heyecanla beklenen 46 Yok Olan… yine çok konuşulacak yeni bölümüyle Cuma akşamı Star’da.ezo-46-yok-olan

Künye:
Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu(Murat) ,Yasemin Allen (Selin), Melis Birkan (Ceyla), Saygın Soysal (Doğan), Berkan Şal (Salim), Metin Belgin (Ferit), Ayça Eren ( Ezo) Özay Fecht (Suzan)
Senaryo: Mehmet Ercan Erdem
Yönetmen: Serdar Akar
Yapımcı: Nunova Film
Yayın Günü:    6 Mayıs /Cuma
Yayın Saati:    23.45 / 6.blm

You must be logged in to post a comment Login