50 Metrekare dizisi

Leyla ile Mecnun ekibinin yeni dizisi kanal değiştirdi

21 Mayıs 2016 Cumartesi, 02:09

50 Metrekare dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? 50 Metrekare dizisi hakkında tüm bilgiler…

Fenomen dizi Leyla ile Mecnun’un senaristi Burak Aksak’ın yeni dizisi 50 Metrekare kanal değiştirdi. Yaz aylarında TRT 1 ekranlarında başlaması beklenen hatta imzaları bile atılan 50 Metrekare dizisi son anda TV8‘e geçti!

”Leyla ile Mecnun” ve ”Ben de Özledim” dizilerinin hem yönetmenliğini, hem senaristliğini üstlenen Burak Aksak’ın yeni dizisi kanal değiştirdi. Yapımcılığını BKM Film’in üstleneceği dizinin kadrosunda açıklandığı kadarıyla Mahir İpek bulunuyor. Bir mahalle komedisini anlatacak olan dizi TRT1 ile anlaşma sağlamıştı fakat dizi ani bir kararla TV8‘e geçiş yaptı.

Uzun süredir dizi yayınlamayan TV8’in bu dizisinin nasıl sonuçlar alacağı ise merak konusu. ”50 Metrekare” Temmuz ayında TV8‘de!

Senaristliğini Burak Aksak’ın, yapımcılığını ise BKM’nin üstlendiği mahalle komedisine daha önce ‘Zengin Kız Fakir Oğlan’, ‘Cümbür Cemaat Aile’ gibi dizilerde ve ‘Hükümet Kadın’, ‘Av Mevsimi’ filmlerinde rol alan Mahir İpek dahil oldu. Önümüzdeki aylarda yayına girecek olan yapımda oyuncunun nasıl bir rolü canlandıracağı ise henüz belli değil.Mahir İpek

 

You must be logged in to post a comment Login