baby sensory

Ramazan Neşesi

05 Mart 2014 Çarşamba, 02:18

KANALTÜRK
Ramazan Boyunca
Hergün Haftaiçi 14.15BURAK KUT ve SEVCAN ORHAN ’ın sunumu ile “RAMAZAN NEŞESİ” tadına doyulmaz şarkılar, canlı performanslar, ünlü konuklar ve sürprizlerle ramazan boyunca evlerinizin neşesi olacak…
 
Müzik dünyasının  sevilen ve başarılı iki ismi Kanaltürk ekranında biraraya geliyor.

Sunuculuğunu Burak Kut ve Sevcan Orhan’ın üstlendiği “Ramazan Neşesi” ramazan ayı boyunca birbirinden değerli konukların katılımıyla neşenize neşe katacak.

Programa katılacak konukların yanı sıra Burak Kut ve Sevcan Orhan dillerden düşmeyen şarkılarını sizler için seslendirecek.

Kalitesinden ödün vermeyen  Kanaltürk Televizyonu yine ramazan ayına özel olarak hazırlanan “Ramazan Neşesi”nde seyircisini ekrana kilitleyecek.

Neşeli şarkılar ve hoş sohbetlerin yer aldığı “Ramazan Neşesi”nde Burak Kut, Sevcan Orhan ve programa katılan konuklar canlı performanslarıyla göz kamaştıracak.

Her iki sanatçı da kendi orkestrası ile kendi alanlarında hayranlarıyla buluştukları müzik türlerini canlı canlı seslendirecekler. Bu müzik ziyafetini “Ramazan Neşesi” ve keyfiyle bir arada dinlemeye doyamayacaksınız… “Ramazan Neşesi” 1 Ağustos pazartesiden itibaren canlı yayınla Kanaltürk ekranlarında.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...