Tayfun Güneyer'den Türk'ün Uzayla İmtihanı itirafı

05 Mart 2014 Çarşamba, 02:58

TV 8’de yayınlanan Sema Eren ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Böyle Bir Şey Var mı? programına katılan Türk'ün Uzayla İmtihanı dizisinin yönetmeni ve senaristi Tayfun Güneyer diziyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.
 
Senarist Tayfun Güneyer önümüzdeki hafta ekrana veda edecek olan Türk’ün Uzayla İmtihanı dizisini beceremediğini söyledi.

Düşündüğü hayal ettiği resmi ekrana yansıtamadığını itiraf eden Güneyer,”Türk’ün Uzayla İmtihanı’nı ben beceremedim ben realize edemedim. Düşündüğüm hayal ettiğim resmi ekrana yansıtamadım çıkaramadım. Ürünü beceremedim. Çünkü çok zor bir iş. Ben hata yaptım. Çektim ve yazdım ama artık hem yazıp hem yönetmeyi bıraktım. Bu son hatam oldu. Hayal ettiğim şeyle çıkan ürün arasında beceremedim. Gülse’nin işi Gülse marka olduğu için tuttu. Sosyal medyanın başarısına inanmıyorum. Şimdi özel bir şey yaşıyoruz herkes birbirine sosyal medyayı soruyor. Sosyal medyayı takip etmiyorum. Televizyonda tek tanrı var o da reyting. Evet Türk’ün Uzayla İmtihanı bitti. Reklam veren ve kanal bitirme kararı aldı. Sosyal medya AGB bittiği için kral oldu. Dram dizisi yapmak istiyorum. Dizileri tutturmak artık daha zor. Dar gelirli diye bir hikayem var. Komedi dram… Onun senaryosunu yazmaya başladım” dedi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...