baby sensory

Okan Bayülgen'den 19 Mayıs Gençlik ve spor Bayramı'nda anlamlı mesaj

05 Mart 2014 Çarşamba, 02:59

tv8’de ekranlara gelen Medya Kralı programına Nil Burak, Jess Molho, Sena Keçeli, Tuğçe Kurt ve Önder Açıkbaş konuk oldu.

OKAN BAYÜLGEN’DEN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NDA ANLAMLI MESAJ – VİDEO

19 Mayıs 1919’da başlayan Türkiye topraklarında yaşayan insanların bağımsızlık mücadelesinin tarihidir. Türkiye topraklarında yaşayan insanlar dünyada bağımsızlık mücadelesi vermiş olan ender insanlar topluluklarındandır.Bu ilke hiö bir zaman kolonileştirilmemiştir. Bu ülkenin insanı bağımsızdır. Bağımsız olup olup olmadığını sorgulamıştır. Sorgulamayı alışkanlık haline getirmiştir. Sorgulamayı ona Mustafa Kemal Atatürk öğretmiştir. O öğrettiği için sorgulamıştır, sorgulamaya devam etmiştir, devam edecektir. Bugün 19 Mayıs’ta sorgulayacağınız şey budur. Aaa ne güzel olmuş diye kutlanmaz bayramlar. Kutlamalar şu nedenle yapılır her yıl bir yıl daha geçtiğinde tekrar düşünmek ve sorgulamak için yoksa neyi kutlarız neyi anarız.

MEDYA ARKASINDA AYSU BACEOĞLU’NUN DUDAKLARI VARDI – VİDEO

Böyle Bir Şey Var Mı? programına konuk olan Aysu Baceoğlu’nun programda yapmış olduğu “doktor öpüşürsen silikonlar dağılır dedi” açıklaması gündeme damgasını vurdu ve Okan Bayülgen’in Medya Arkası’na konu oldu…
Bayülgen, ben ergenken arap dudağı derlerdi benim dudaklarıma bu kadınınkinin iki katıydı öpüş dediler öpüştüm geçti. Bu dudak mevzu bizim programda başladı ben bunu ördekle beraber oturttum ya o zaman herkes idirak etti bu kızda ördek dudağı var diye.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...