Kuzey Güney'den muhteşem bir sezon finali Ali öldü mü ?

TVaktuel.com DETAY HABER: Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney'in sezon finali çarşamba akşamı yayınlandı.

Ferhat'ın eski karısını evinde sakladığını ortaya çıkaran Kuzey, Ferhat'ın hapise girmesini sağlar.

Banu, Cemre'nin Güney'in evine geldiğini öğrenince çılgına döner ve büyük bir kavga çıkar. Banu'nun bu hareketlerine katlanamayan Güney, Banu'yu evden kovar. Olan herşeyden Cemre'yi sorumlu tutan Banu, Cemre'lerin evine gider ve olay çıkarır. Banu, Cemre'nin evini bastıktan sonra rahatsızlanır ve hastaneye kaldırılır. Hastaneye gelen Güney'le Banu arasındaki sorunlar düzelir

Ferhat, hapisten bile kötülüklerine devam eder. Önce eski karısının bakıcılığını yapan kadını öldürür daha sonra karısının yerini Kuzey'e bildirmesine yardım eden adamını öldürür. Ferhat'ın adamı, hastaneye gizlice girer ve yatalak karısını öldürür.

Hapisten çıkan Ferhat, Kuzey'in telefonunu ele geçirir ve herkese Kuzey'in ağzından mesaj yollayarak, herkesi bir araya toplamaya çalışır.

Buluşma yerine gitmeden Cemre'ye ulaşan Kuzey, ondan herkese gitmemesini söylemesini ister. Cemre'nin ulaştığı Zeynep yanına Güney'i de alarak oradan uzaklaşır. Ama olaylardan haberi olmayan Ali, mesajdaki yere gider. Kuzey, Ali'ye ulaştığında artık çok geçtir. Ali'nin karşısına Ferhat dikilir.Ve Ferhat Ali'yi vurur. Ali göğsünden aldığı yarayla can çekişirken, son anda Kuzey yanına gelir.

Ali, Kuzey'in kolları arasındayken, “Bugün var yarın yok. Ne söylemek istiyorsan söyle, nasıl yaşamak istiyorsan onu yaşa. Sevdiğini söyle biran önce” dedi. Ali Kuzey'in kollarında son nefesini vermiş gibi göründü ancak, dizinin son sahnesinde ise bir ambulansın geldi. Ali'nin yaşayıp yaşamayacağı önümüzdeki sezonda belli olacak.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Kuzey Güney'den muhteşem bir sezon finali Ali öldü mü ?

x